MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Konwencja wyborcza PiS

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 22 września 2015, 15:10
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 września 2015, 14:47
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu odbyła się Konwencja Prawa i Sprawiedliwości, podczas której członkowie lokalnych struktur, działacze i sympatycy PiS mogli poznać kandydatów tej partii w zbliżających się wyborach do parlamentu.

Konwencję pod nazwą "Zobowiązanie" prowadziła Anna Zalewska - Poseł na Sejm RP, która na wstępie powiedziała:

-Jesteśmy drużyną, jesteśmy razem, wzajemnie się wspieramy. To jest cel nadrzędny. To jest o tyle ważne, że z ostatnich badań wynika, że mamy szanse na samodzielną większość. Ale nie zrobimy tego, jeżeli w okręgu wałbrzyskim nie będziemy mieć co najmniej czterech mandatów. Badania wskazują, że mamy na to ogromną szansę.

O mandat poselski z ramienia PiS-u w okręgu wałbrzysko-świdnickim zgodnie z zajmowanym na liście miejscem ubiegać się będą: Michał Dworczyk, Anna Zalewska, Wojciech Murdzek, Maciej Badora, Joanna Wilewska, Krzysztof Bielawski, Danuta Woźniak-Łągiewka, Jarosław Kresa, Marek Tarnacki, Wiesław Natanek, Beata Maliszewska, Włodzimierz Paluch, Mirosław Pogoda, Hanna Mikus, Beata Mucha i Marcin Kożuchowski, natomiast o mandat senatorski walczyć będą Jerzy Langer i Aleksander Szwed.

-To dla mnie zaszczyt, że na wniosek Prezesa Jarosława Kaczyńskiego jestem liderem wałbrzyskiej listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do sejmu. Przede wszystkim chciałbym, żeby 25 października, za pięć tygodni Polacy kiedy będą podejmować wybór byli świadomi jaki jest nasz program. Mamy szansę rozpocząć zmiany w Polsce, ale żeby to nastąpiło musimy wygrać. Żeby wygrać musimy te pięć tygodni ciężko przepracować - powiedział otwierający listę PiS Michał Dworczyk

Wszyscy kandydaci w krótkich słowach przedstawili swoje programy i cele, które zamierzają realizować po otrzymaniu mandatu. Dodatkowo Anna Zalewska przeczytała zobowiązanie, zawierające główne cele działania regionalnego i okręgowego, zgłoszone przez kandydatów i wzbogacające program Prawa i Sprawiedliwości. Każdy z kandydatów złożył na dokumencie swój podpis, poświadczając tym samym, że dołoży wszelkich starań, aby sformułowane cele i zamierzenia zostały zrealizowane.

Ogłoszenia

Czytaj również

Most już otwarty

Śmiertelny wypadek

Jaki jest stan gminy?

Komentarze (50) Dodaj komentarz

~promotor 22-09-2015 8:38
Nie liczac niepelnoletnich Sosinskich to było tak...... ze dwadzieścia osob!
~ppp 22-09-2015 9:38
SUPER FREKWENCJA NA SALI.
~ciekawy 22-09-2015 10:36
A niech ktoś mi powie jak można głosować na ludzi którzy nic nie robią poza wytykaniem błędów innym ?
~Jerzy Jacek Pilchowski 22-09-2015 12:02
~promotor: Było niecałe 100 osób czyli tyle samo co na spotkaniu PO. Celem tego spotkania nie była bowiem frekwencja (trudno o nią w dni robocze) tylko podpisanie zobowiązania które wyznacza główne kierunki działania.
~Jerzy jacek Pilchowski 22-09-2015 12:07
ćiekawy: Po pierwsze to PiS nie wytyka innym błedów tylko wytyka PO kławstwa, oszustwa oraz OGROMNĄ ilośc afer. Po drugie, PiS prezentuje program który jest dobry dla ludzi - w przeciwieństwie program PO który polega na organizowaniu szemranych przetargów. - Czego najlepszym dowodem jest to co robi Siemoniak czyli "rozwijanie" Polskiej armii poprzez zakup około 50 helikopteró we Francji za około 13 miliardów.
~do ciekawy 22-09-2015 12:18
a w dodatku w mózgach mają średniowiecze, i tam nas cofną,
~rś 22-09-2015 12:19
Panowie na fotce numer 4 świetnie grzebią w kieszeniach swoich spodni. Widać że szkoła kultury im. maglary Pawłowicz upowszechnia się.
~nosferatu 22-09-2015 13:37
~Jerzy Jacek Plichowski. Trochę na tym świecie żyję i nie jedno widziałem. Widziałem też ewolucję PiS, poprzez PC i AWS nieco później. I wiesz co ? Otóż PiS nie wytyka błędów. PiS atakuje wszystkich, którzy w taki czy inny sposób utarli noska prezesowi i jemu świętemu bratu. PiS miażdży wszystkich, którzy są przeciwni wizji wyżej wymienionych. PiS to katolicka autokratyczna grupa oszołomów w swej agresji podobna fanatykom z ISIS. Program prospołeczny ? Raczej populistyczny stek bzdur i obietnic nie do realizacji. Co do helikopterów - doskonałego skądinąd wyboru, przytocz pianę bitą przez PiS w temacie Rosomaków, które miały czelność doskonale się sprawdzić. Amnezja kolego Jerzy ? Czy powszechna w PiS hipokryzja ?
~HAZAEL 22-09-2015 13:38
Ogromna ilość afer była za rządów PiS. Sami je tworzyli a później wykrywali.
~hmmmm do ciekawy 22-09-2015 14:36
ciekawe jak maja cos robic w momencie gdy nie maja wiekszosci? A to co chca robic jest torpedowane przez tych co maja wiekszosc... I pytanie pomocnicze, od czego jest opozycja...podpowiem ze ma podobna role do mediow, tych prawdziwych mediow nazywanych 4 wladza... podkreslam chodzi o media, ktore wiedze na czym polega rzetelnosc i obiektywizm.
~hmmmm do nosferatu 22-09-2015 14:42
a ile tych wspanialych helikopterow uzywa np Francja, od ktorej je kupujemy w ilosci 13? Porownania do isis, to cie ponioslo... jak narazie jedyny morderca polityczny w POlandii nalezal do PO i zabil czlowieka PISu, nie na odwort.... zdaj sobie sprawe, z efanatyzm jest tam gdzie jest, a nie tam gdzie powie PO, czy zmanipulowane lewaki jak ty. Podac kolejny przyklad jaki to jestes zmanipulowany? InVItro.... niby PO nie chce byc jak PIS i nie chce rzadzic sumieniami ludzi, kto chce skorzystac z metody ten skorzysta.... ok wszystko pieknie... ale dlaczego w takim razie zmusza sie na sile moje sumienie do placenia za InVitro mimo ze nie chce z tego korzystac... nie rzadza, moim sumieniem, bo nie karza mi z metody korzystac, ale juz zmuszaja mnie do placenia za nia... niezla manipulacja co?
~hmmm do hazel 22-09-2015 14:47
mowisz o podpaleniu budki pod ambasada rosji w dniu niepodleglosci przez ministra Szeryfa Sienkiewicza? Czy moze o Andrzeju Hadaczu, ktory robil prowokacje dla PO pod krzyzem, pod domem jaruzelskiego, czy tez po debacie Duda Komorowski w tvp za mieszkanie komunalne w Warszawie? Normalnie CZYSTY, PROWOKATORSKI, KLAMLIWY PIS co nie? Ciekawe jaka afera by byla, gdyby to PIS np kazal spalic budke ruska, zeby wywolac zadyme a potem na nastepny dzien wyszedlby i przepraszal ruskich za hooliganow, ktorzy wyszli spod skrzydel PO, tak jak to robil szeryf Sienkiewicz? ale bylo by jadu. a tu cisza... sienkiewicz ma sie dobrze, a szef CBA z ta wiedza nie robi nic, po za chwaleniem sie o tym kolezance Bienkowskiej. Od czego on jest od ochrony panstwa przed takimi szeryfami? czy od ochrony szeryfow?
~Jerzy Jacek Pilchowski 22-09-2015 15:56
~neostratu: Pańskim zdaniem PiS to jest jakaś POTĘGA która potrafi "ucierać noska". Chyba jest w tym jednak lekka przesada. Gdyby naprawdę tak było to DUŻA grupa aferałów z PO siedziała by w tej chwili w więzieniu. No a oni (zamiast siedzieć) chodzą spokojnie po ulicach I tylko w coraz bardziej nerwowy sposób spoglądaja na zegarki (za kilkadziesiąt tysiecy sztuka) gdyż obawiaja się, że czas najwyższy pomyśleć o emigracji do Rosji. Tylko tam będa przecież mogli (bez obaw o ekstradycję) jeść dalej ośmiorniczki i popijać winem po kilka tysięcy za butelkę. A jeśli chodzi o "katolicka autokratyczna grupa" to po prostu powtarza pan to co rozkazała powtarzać żydokomuna czyli Urban, Michnik i im podobni.
~Hazael do hmmm 22-09-2015 17:35
Mówię o szeryfie Ziobro, szeryfie do zadań specjalnych Engelking /sławetny prokurator z klipu o Krauze i Kaczmarku, szeryfie skazanym przez sąd wiceprezesie Kamińskim, "agencie" Tomku, aferze gruntowej, afera Marczuk-Pazura i prezesie wydawnictw, afera śp. Blidzie ministrze sportu Lipcu. Wiem, wiem i tak .......... Tusk jest winny. Pozdrawiam
~kok 22-09-2015 18:27
zycze powodzenia tej partii bo tylko oni mogą zacząć naprawiac to państwo tak jak to zaczeli robic podczas 2 letnich rzadow--- ale gawiedzi się to nie podobalo a media pomogly im w to uwierzyć bo sami nie potrafili myslec samodzielnie i rozgraniczyć dobro od zla---Walbrzych to komuszy elektorat
~natychmiast 22-09-2015 21:05
niech zniknie PiS
~powaznie 22-09-2015 21:08
za ich rzadów powrócą paszporty ta ciemnota do tego doprowadzi
~hmmm prawdziwy 22-09-2015 21:55
wszyscy bedziecie kwakac !!!
~ciekawy 22-09-2015 22:45
Pis to fanatyczni, źli ludzie, dla których ważniejszy jest zardzewiały samolot i krzyż przed pałacem prezydenckim niż to że wokół nich się wszystko zmienia. Oczywiście że PO nie jest aniołem i bym ich udusił czasem. Ale co jak co nie ma tam fanatyków. Przecież mamy 21 wiek a są ludzie którzy twierdzą że ziemia jest płaska. A nawet że mieszkamy w kuli. I taki jest Pis, co powie fanatyczny złodziej księżyca tak oni się o to modlą w kościele. I zamiast w wystąpieniu na Jasnej górze dać przykład i namawiać do modlitwy za grzechy, to polityka całą gębą i szkalowanie PO. Przecież to święte miejsce, dlaczego prawia tam politykę? Gdybym był na miejscu rządzących z PO odciąłbym całkowicie finansowania kościoła z kasy państwa i niech wtedy sobie popierają fanatyka!
~ 22-09-2015 22:48
Konwencja? Same dewoty, paszczury i towarzystwo znerwicowanych i sfrustrowanych. Same facjaty o tym świadczą. Szyderczy uśmiech a wewnątrz jakaś nerwica. Ot i konwencja...
~hmmmm do hazael 23-09-2015 1:16
a to juz wiem o czym mowisz, o tej Sawickiej, ktora sama namawiala do korupcji, nagrali ja, a potem uniewinnili, o doktorze G. ktory lapowy przyjmowal, a potem zostal uniewinniony, i za to, ze jako pierwszy od lat 80 realnie walczyl z korupcja, i za to ze zlapal Sawicka zostal skazany Kaminski... CIekawe, kto szybciej wzialby lapowke... Kaminski, czy Sawicka? Skazany Kaminski, a Sawicka uniewinniona... POlandia... Chyba nie chcesz zaczac dyskusji o tym co na tasmach i jakei tam sa afery co? Ze niby chcesz to czyms przebic? Ze niby chcesz powiedziec, ze w PO nie ma tylu afer co u innych? CO chcesz przekazac? No i kurcze, jakie to przykre, ze nie slyszales o podpalaniu budki, o szefie sluzb specjalnych do ochrony ministrow nie przed zagrozeniem, ale przed prawem?
~hmmmm do hazael 23-09-2015 1:20
dla cioebie lepszy jest szef cba, ktory chroni nielegalna dzialalnosc ministrow PO, ktory chroni aferzystow, prowkatorow, ktorzy byli gotowi wzniecic rozroby pod ruska ambasada, nie zwarzajac czy sie jakiemus obywatelowi stanie krzywda... nie to nie, bylo wazne. Los uczestnikow marszu nie byl wazny, czy ktos zostanie postrzelopny... nie wazne... wazna byla zadyma i prowokacja. I taki szef sluzb chroni nie obywtalei, tylko lotra ministra, ktory uzywa metod rodem Moskwa rodem Bialorus? I to jest niby gorsze od Ziobry? hehehe... Naprawde KOmuna na tobie odbila swoje pietno, twoja moralnosc i etyka to bruk.
~hmmmm 23-09-2015 1:27
Za PISu to nawet Saska Kempa bedzie nazywac sie Beata Kempa! hehehe nic wam nie pzostalo jak stara spiewka straszenia PISem... Ze niby grecja bedzie... heheh popatrzmy na Wałbrzych, jak PIS doprowadza miasto do drugiej Grecji. Prokluratura bedzie PISowska i bedzie chronic swoich, nie tak jak teraz, gdy wszystcy aferalowie z tasm prawsdy sa niewinni, a winni sa tylko kelnerzy co nargali. Nawet Nowak od zegarkow, co zalatwial zonie uwalenie sprawy skarbowej, albo giertych, co mowil o szantazu Kulczyka za pomoca ksiazki, czy tez Sikorka, szef CBA, SIenkiewicz, wymieniac mozna i wymieniac, wszyscy oni sa ukarani w POLandii, jak PIS dojdzie do wladzy to wszystko zawlaszczy!! Nawet NIK, tak jak PO. I smiechy superbaby Bienkowskiej... ze ten NIK ma jeszcze tyle zaufania spolecznego haha.
~hmmmm do hazael 23-09-2015 1:32
wystarczy napisac jeden cytat Bienkowska rozmawia z prezesem NIKu podczas obsadzania politneligentow na stanowiska dyrektorow placowek: ze ten NIK ma jeszcze tyle zaufania spolecznego haha. My takie walki robimy, obsadzamy swoimi ludzmi, a ten NIK jeszcze ma 60% zaufania spolecznego, jakim cudem hahaha... tak sobie dworuje wylansowana przez PO i media propagandowe superbaba minister Bienkowska z NIKU i z tego co z ta instytucja PO zrobila... naprade chces zporownywac afery PO i PISu? jestes odrazu na glbeie w tej sprawie... zapytam tak. Ilu politykow PO zostalo skazanych w ciagu dwoch kadencji? Ilu? Ze co? Ze nie bylo afer? no i sam sobie odpowiedzxiales na pytanie czy mamy w Poslce SITWE Medialno, polityczno, prokuratorska, sedziowie tez w tym siedza. i wszyscy boja sie tylko PISu.
~hmmm do ciekawy 23-09-2015 1:38
ty tak naprawde? bo jak ciebie czytam to mam wrazenie, ze jestes nie mniejszym fanatykiem jak Ryszard CYba.... znasz kolesia? Aha to nie byl fanatyk, bo fanatycy sa w PIS, a Rysio to zwykly racjonalny wyborca, ten od mowy milosci, co szuka wspolpracy... ty tez jestes objawem tej mowy, milosci i tolerancji, w przeciwienstwie do wstretnego PISu... normalnie ty przy PISie jestes aniolkiem... Kurcze, ze ten PIS nie bierze z ciebie przykladu w retoryce, odrazu by zyskal na slupkach procentowych, gdyby zaczal mowic taka mowa milosci jak ty... Co do uprawiania polityki w swietych miejscach, slyszales mowe Dudy i Klamacz na otwarciu muzeum Katynia? Kto uprawial tam polityke? Pytam szczerze?
~hmmmm 23-09-2015 1:42
teraz klamaczowa mowi o sukcesie, bo niby Berlin do niczego nas nie zmusil w sprawie imigrantow. Do niczego nas nie zmusili, sami sie zgodzilismy na przymusowe kwoty hehehe.... SUkces, napewno nie zgoidzimy sie na narzucanie kwot, zgodzimy sie tylko na dobrowolne kwoty, no w koncu zgodzili sie dobrowolnie na przymusowe kwoty, wiec sukces dla zmanipulowanych lemingow jest... Berlin zmusil ich do przyjecia, ale PO mowi, ze dobrowolnie sie na ten przymus zgodzili, wiec ich nie zmusili hehehe.... i takie CIEKAWOSTKI co sie tu wypowiadaja, daja sie tu lapac na takie manipulacje... byz ylo sie lepiej... SITWIE
~hmmmm 23-09-2015 1:43
NO I NA KONIEC...STRASZONKO.... JAK PIS DOOJDZIE DO WLAAADZY, TOOOO SASKA KEMPA BEDZIE SIE NAZYWAC BEATAAAA KEMPA!!!! UUUUUU
~hmmmm do ciekawy 23-09-2015 2:00
a dla PO wazniejsi sa bo tak chce Merkel 8 tysi islamskich ekonomicznych emigrantow, niz 100 Polakow, ktorzy od miesiaca prosza o sciagniecie do Polski z Muriapola w DOnabsie... w nocy spia po piwnicach z dziecmi, bo lekaja sie boombardowan, ale to PO nie rusza... nie da rady... wazniejsi sa imigranci, bo tak teraz chce Merkel... Ktos kiedys powiedzial ze POlandia to kondominium niemieckie... i dzisiaj to sie potwierdzilo... Tak PO olala grupe wyszechradzka... jako jedyni wylamali sie ze sprzeciwu, wiecej dumy mialy male panstwa niz lewacka PO. Ciekawe jak teraz Polska bedzie chciala uzyskac poparcie tej grupy w swoich sprawach... MISZCZE dyplomacji, zgodzili sie na wszystko, nic nie ugrali, to jeszcze rozwalili grupe Wyszechradzka... PO, czy moze byc gorzej?
~hmmmm 23-09-2015 2:01
i jeszcze wyjda i mowia lemingom, ze osiagneli sukces!! a taklie ciekawslie cos im wierzy. Pacholki Merkelowej i Berlina
~ 23-09-2015 11:02
hmmmm tobie płacą za te komentarze? bo czasami mam wrażenie że piszesz sam ze sobą co już chyba jest chorobą. Ten Pis jest tyle samo wart co ta cała gów...na platforma, aferzyści i złodzieje myślący tylko jak się najwięcej nachapać jak już się dorwą do stołków. I tylko ciemnota może wierzyć w to że pisiory wszystko naprawią i będą cacy. W polityce ciąglę te same gęby zmieniające swoje przekonania jak rękawiczki. Dzisiaj w PO jutro w Pisie i odwrotnie. Żałosne, a najbardziej żałosne że ludzie wierzą w cuda, PiS porządzi kadencje albo dwie i platforma może już pod inna nazwą wróci znowu do łask, inna nazwa te same nazwiska i ciemnogród znowu uwierzy w cuda. Śmieszy mnie te wasze przekonywanie się kto jest lepszy, zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy
~Justa 23-09-2015 11:31
to nie straszonko Panie hmmmmmmmmmmmm PIS było już u władzy. Wprawdzie nie ma już agenta Tomka ale jak znam życie przewodnią siłą tej partii będą działania jak za agentury PZPR / 2 lata rządów w całości to pokazały/ a co zrobiono? NIC zresztą już nie starczyło czasu po skonsumowaniu przystawek.
~hmmmm do justa 23-09-2015 12:26
Tak za PIS byl agent tomek, ktorego juz nie ma... a za PO jest Wojtyniuk szef CBA, ktory zamiast walczyc z korupcja i nieprawidlowosciami ochrania kolesi ze SITWY... Dowody? Wiedza, ze Sienkiewicz podpalil budke pod ambasyda ruska... odrazu do celi za to. I co szef CBA robi z ta wiedza? Zglasza prokuraturze jak powinien? Nie... chwali sie o tym kolezance z SITWY Bienkowskiej. Bienkowska mowi Wojtunikowi ze w gornictwie jest syf, obsadzanie stolkami, lulki palone i swawolstwo i co? i Nic!! Szef CBA sprawdza, to zajmuje sie tym? Oczywiscie ze nie... za PISu przynajmniej realnie walczono z korupcja za pomoca CBA, za PO realnie ochrania sie skorumpowanych SITWIARZY za pomoca CBA... nawet nie mala ale kolosalna roznica.
~hmmmm do justa 23-09-2015 12:30
za PIS lapani byli skorumpowani i osadzani skorumpowani politycy, takze ci z PISu jak minister Lipiec, za PO osadza sie tych, co walczyli z korupcja jak Kaminski, a uniewinnia sie takie lapowkary zlapane na goracym uczynku jak Sawicka... I taka jest prawda, skorumpowane babsko, ktore samo namawialo do korupcji, wystarczylo ze wyszlo przed kamery, poikazalo łzy, bo on mnie uwiodl i to w Lemingradzie, zwanym POlandia wystarczylo, aby uniewinnic!! Cyrk !! A wlaki robila na szpitalach nie tylko w centrali... glosy o niech chodzily juz w JG!! taka roznica...Pytanie... ilu polsow PO ministrow postawiono zarzuty w aferze tasmowej? Lub jakiejkolwiek aferze? Nikomu? Aha nie bylo afer? To jest wlasnie POlandia, Lemingrad.
~hmmmm do justa 23-09-2015 12:36
Rozniece miedzy dwoma rzadami pokazuje tez sama minister do walki z Korupcja Pitera... wrzadzie PIS znalazla mega afere!! ktos wydal z karty sluzbowej pieniadze na swoj obiad w wysokosci 6.5zl za dorsza!!! ale byla afera, tyle wydanej kasy publicznej na siebie... i to zrobil PISowiec!! wstretny!!! Gdy zas wyszly tasmy prawdy o Sikorskim i Rostowskim jak sobie dworuja z wyborcow PO i z tego, ze zra za darmo z publicznych pieniedzy i sobie szaleja... posilek obu panow 2 tysiace ze sluzbowej karty... Super minister Pitera od korupcji w tej sprawie nie widzi nic zlego... dorsz za 6.5zl skandal. osmiorniczki wino i wóda za 2 tysie jest OK. Potem ta sama Pitera ustawia z prezesem NiKu swoich kolesi na stanowiska dyrektorow placowek NIK poprzez ustawianie konkursow. Taka mala roznica....
~hmmmm do justa 23-09-2015 12:39
no i wspomne jeszcze o jednej jedynce PO... moj ulubieniec... chory na wscieklosc bohater stanmu wojennego Stefek Niesiolowski... ilez jadu on wylewa, autorytet moralny, tyle jady wylewa na PIS i na Kaczynskiego ze jak stan wojenny wybuchl, to on byl w kosciele czy pod sukienka mamy... UPS.... ponioslo mnie... to nie jad, ale mowa milosci PO... tka dla lemingow racjonalnych, racjonalny posle, reprezentujacy racjonalna partie i poslugujacy sie tylko i wylacznie mowa milosci, bo mowa nienawisci mowi tylko PIS... ale wracajac do bohatera stanu wojennego Stefka... Kazdy wie, ze siedzial w stanie wojennym. Ale juz nikt nie wie, ze konfident, zaczal sypac swoich najblizszych od pierwszego dnia. Mieli zniszczyc pomnik i spalic muzeum lenina. Wsypal uwaga: brata, kolego oraz ... narzeczona!!
~hmmmm do justa 23-09-2015 12:43
a Stefek bohater dobrze wiedzial co grozi za zniszczenie lenina czy podpalenie muzeum lenina... kula w potylice... i taki bohater stanu wojennego zaczal sypac najblizszych od pierwszego dnia... narzeczona, kolegow z grupy, przyjaciol i brata... BOHATER!!!! ZAs pytany dzis o ta sprawe odpowiada... teraz zachowalbym sie inaczej hehehehehe.... I jak taki komuszy konfiident daje sobie prawo oceniania kogokolwiek,w tym Kaczynskiego? No ale ja wiem... w twoich oczach Stefek bohater stanu wojennego i tak bedzie lepszy niz Kaczynski. BO PO, TVN i GW powiedzialy ze Kaczynski to zlo i tak ma byc. Bo co? Bo powiedzial ze Polsak PO to kondominium Niemieckie? Sprawa imigrantow to poteirdzila... Oczywiscie Sukces, bo PO nikt do niczego nei zmusil. Oni sie DOBROWOLNIE zgodzili na PRZYMUSOWE kwoty! hehe
~Michaś 23-09-2015 12:50
PiS to narodowi socjaliści. Zrobią na jakiś czas porządek, jak ich mentorzy po kryzysie z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Arabów spotka taki los jak Żydów w tamtym czasie. A potem wyzwolą nas Rosjanie. I w ten przewrotny sposób samolot znajdzie się w granicach polskiej republiki.
~hmmmm do Michas 23-09-2015 13:29
no i kolejne straszonko widze... byla juz grecja, bylo wyjscie z uni, bylo zagarniecie wszystkich instytucji.... teraz jest straszonko wojna z Moskwa.... hehehehe.... no i oczywiscie jak PIS dojdzie do wladzy to SASKA KEMPA bedzie sie nazywac BEATA KEMPA!!! widze jeden dobry motyw w twojej wypowiedzi.... napisales, ze zdajesz sobie sprawe ze mamy teraz Burdel, z ktorym ktos zrobi porzadek...
~hmmmm 23-09-2015 13:33
i jeszcze jeden geniusz z PO... tak sie wypowiada po tym jak Polska zdradzila Grupe Wyszechradzka w sprawie emigrantow.... skomentowal to tak: "Tyle przez lata romantycznych złudzeń w sprawie Grupy Wyszehradzkiej! A jednak teraz widać wyraźnie, że Polsce nie po drodze z byłymi sojusznikami Hitlera… Inne losy, inna wrażliwość, inne interesy!" A teraz wyobrazmy sobie ze mowi to Kaczynski.... co robia media, co robi PO, co robi TVN i GW? Czy to samo co teraz? czyli milczy? hehehe zmanipulowane biedne ubezwlasnowolnione lemingi
~rś 23-09-2015 15:42
Nogi, nogi, nogi roztańczone...refleksja wg Brudzińskiego. Dlaczego? a no dlatego, że pisowscy nadpobudliwie aroganccy politycy, bardzo często wyrażają się po arcy-chamsku wobec swych przeciwników politycznych, w tym kobiet. Na koniec pytanie- czy spadochroniarz w Warszawy poznał ZFOI okręg. Jak padnie odpowiedź że tak- to napiszę więcej.
~Testo1 23-09-2015 19:17
Z tego zaprezentowanego grona to raczej Badora jest najsensowniejszym wyborem, ale Szełemej i sprzedawczyki z PiSu (tam też są tacy) wszystko zrobią, aby jakieś miernoty się dostały...
~Jacek Pilchowski 23-09-2015 19:20
~rś: Napisał pan "po arcy-chamsku wobec swych przeciwników politycznych, w tym kobiet". To co pan nuważa za arcy-chamskie inni uważają za mówienie prawdy. Ja np., uważam, że bardzo wielu polityków PO to aferałowie którzy powinni siedzieć w więzioeniu a nie w sejmi. A jeśli chodzi o panią premier Kopacz to uważa, że jest ona po prostu prymitywna. No i czytelnicy, sami ocenią czy jestem arcy-chamski czy też mówię prawdę.
~hohwald 25-09-2015 3:55
Towarzystwo wzajemnej adoracji w walce o KORYTO !Miernoty,nieuki i ekonomiczni dyletanci.
~cygan 25-09-2015 15:57
Ty, Pilichowski, zachowujesz się jak stary cap i satyr. Masz na karku kopę lat, a wyzywasz oponentów niczym przedszkolak. A to Eva Peron Pendolino, a to neologizmy typu PEŁO itd. itp. Skąd to zdziecinnienie i infantylizm u ciebie? Czyżby już galopowała miażdżyca? Przedkładasz masło nad czosnek? Nie idź tą drogą, bo długo nie pociągniesz.
~Zyga 25-09-2015 20:31
Wałbrzych popadł już w taką patologię, że ludzie nie mają możliwości wyrwania się z niej. Ludzie są zrezygnowani, apatyczni i złorzeczą tym, którzy chcą zmian. Są jak w hipotermii, chcą tylko położyć się i odpocząć. Miłego odpoczywania. Wkrótce przyjadą "uchodźcy" i zamiast katolików, których zawsze można było opluć, albo potrącić będziecie mieli przed sobą żwawych byczków z Bliskiego Wschodu, którzy twardo będą egzekwować od państwa obowiązkowy socjał na poziomie nieosiągalnym dla Polaka. Chcecie PO? OK w pakiecie dostaniecie wojujący islam. Miłego odpoczywania. Acha... i śnijcie o złotym pociągu! Dobranoc!
~hmmmm do cygan 26-09-2015 12:32
a ja mam takie pytanie. Od jakiego wieku dziewczynki moga wychodzic za maz w rodzinach cyganskich?
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-09-2015 13:11
~cygan: Jeśli chodzi o nazywanie Ewy Kopacz "Eva Peron-Pendolinino" to ma pan rację. Tak ją czasami nazywam gdyż z ludzi prymitywnym można się tylko śmiać. Ale jeśli chodzi o PEŁO to jest to nieprawda. Nigdy tak na PO nie mówiłem. Ja najczęściej okreslam ich słowami POwska sitwa albo aferałowie. Rozumiem, że dla członków I sympatyków PO jest to bolesna ale cóż innego można powiedzieć jeśli się mówi prawdę.
~ciekawy 27-09-2015 0:33
Do elektoratu pisu. Wiem że nie można, ale może tak dla śmiechu opublikuję donosy ludzi latających do kościoła 3 razy dziennie. Nie wiem czy nie wyrzucą mnie z pracy, ale bardziej zawistnych ludzi nie widziałem jak żyję. Ciekawe co by powiedzieli wasi sąsiedzi gdyby wiedzieli że uśmiechacie się do nich, mówicie Dzień dobry i lecicie do Urzędu skarbowego złożyć donosik. Jak na was patrzę jacy zadowoleni wracacie po wrzuceniu koperty. Widak prawdziwych Polaków patriotów.
~Jerzy Jacek Pilchowski 27-09-2015 9:45
~ciekawy: Tak. Bywają tacy ludzie ale jest ich chyba 100 razy więcej wśród tych którzy biegają do synagogi.
~hmmmm do ciekawy 27-09-2015 11:16
drogi urzedniku, a czy ty przyjmujac donosy, przeprowadzasz ankiete typu na kogo pani glosuje? ....nazywajac ponad 30% spoleczenstwa KONFIDENTAMI... dodam od siebie ze numerem jeden na liscie PO jest najwiekszy KONFIDENT naszych czasow, wylansowany przez media TVN i PO na bohatera czasow komuny. Bohater STefek Niesiolowski juz wiadomo wszem i wobec ze siedzial za komuny, ale nikt nie wspomina ze donosil juz od pierwszego dnia przesluchan, na kolegow, przyjaciol i uwaga... na swojego brata iiiii na narzeczona!!! BOhaterek Stefek zeznal, ze najblizsi jego chcieli zniszczyc pomnik i podpalic muzeum Lenina za co grozila kula w potylice... wiec jezeli szukasz konfidentow, to na jedynkach na listach PO... a nie wsrod biednych ludzi, zajechanych przez rzad PO.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nadal bez oświetlenia

Zmarł symbol Wałbrzycha

PiS wciąż na czele

Inkubator do końca roku

Radny straci mandat?