W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach doceniono także wiele prac, którym przyznano wyróżnienia. Komisja była pełna podziwu oceniając kartki, jej członkowie byli zaskoczeni pomysłowością, różnorodnością technik, formą, a także usatysfakcjonowani z tego, że konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta oraz jego okolic. Spotkanie z laureatami konkursu, którego gospodarzem będzie Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz odbędzie się w dniu 20 marca (środa), w sali MDK, ul. Wolności 13, godz. 16:30.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców konkursu oraz osoby wyróżnione.
Nagrodzeni:
Karolina Mladenis - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Adam Przybysz - Przedszkole nr 2
Marcel Rajchert - Przdeszkole nr 2
Emilia Bącal - Przedszkole nr 2
Kalina Bartosiewicz - Publiczna Szkoła Integracyjna
Emilia Kaczmarczyk - SP nr 2
Marta Iwanowska - Dom Pomocy Społecznej w Jaksulinie
Michał Mielczarek - Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych
Wyróżnieni:
Publiczne Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Hubert Godyń
Igor Gierwatowski
Julia Łękawska
Maria Suchodolska
Bartosz Paluch
Hanna Stachowicz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
Julia Bazyluk
Hubert Wojtyczka
Zofia Drzał
Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Świebodzicach
Mateusz Marcinkowski
Michał Mielczarek
Aleksander Nowak
Konrad Zyska
Gimnazjum nr 1 w Świebodzicach
Małgorzata Mielniczek
Aleksandra Kołodziej
Aleksandra Białek
Alicja Piwko
Nicole Wieczorek
Patryk Pędziwilk
Alicja Grzesiak
Publiczne Przedszkole nr 3
Andrzej Wutte
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Ewelina Sawa
Anna Pochroń
Klaudia Chmielewska
Aleksandra Węgierska
Maja Kuliberda
Wiktoria Ratuszniak
Michał Mazur
Oliwia Baran
Dawid Zaręba
Kamila Pochroń
Emilia Parkitna
Wiktor Laśkiewicz
Szymon Gruchała
Martin Jędrasiak
Klaudia Smolińska
Szymon Klepek
Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie
Małgorzata Galanta
Kamila Minich
Katarzyna Marczak
Małgorzata Łysoń
Małgorzata Bałbatum
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach
Martyna Hodel
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Oliwia Andrasz
Michalina Drzał
Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach
Jakub Zyga
Grzegorz Kolendo
Mateusz Winczewski
Michał Sworzyński
Damian Dybaś
Martyna Bek - Szczebnie