MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 29 maja
im. Magdaleny, Urszuli

Konkurs Fundacji Wałbrzych 2000

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 8 sierpnia 2010, 12:02
Aktualizacja: 12:03
Autor: red
Fundacja Wałbrzych 2000 realizuje projekt „Dolnośląska recepta na spowolnienie gospodarcze”. W okresie od 2 do 22 sierpnia fundacja zaprasza do udziału w konkursie internetowym, którego tematem jest rządowy pakiet antykryzysowy i Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Żeby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić stronę internetową: www.walbrzych2000.pl/efs, kliknąć na baner konkursowy i odpowiedzieć na 5 pytań. Pytania nie są trudne, a podpowiedzi jak na nie odpowiedzieć znajdują się na stronie projektu „Dolnośląska recepta na spowolnienie gospodarcze” – www.walbrzych2000.pl/efs oraz na portalu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – www.efs.gov.pl.

Wśród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi, rozlosowane zostaną cenne nagrody: 26-calowy telewizor, aparat fotograficzny w zestawie z torbą na aparat, odtwarzacz DVD.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 31 sierpnia na stronie internetowej projektu – www.walbrzych2000.pl/efs, a zdobywcy nagród zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną i telefonicznie.

Projekt „Dolnośląska recepta na spowolnienie gospodarcze” współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest przez Fundację Wałbrzych 2000 na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest informowanie i promowanie wśród obecnych i przyszłych przedsiębiorców, korzyści jakie oferujemy im rządowy pakiet antykryzysowy i Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Fundacji Wałbrzych 2000 – powstała w maju 1995 roku jako organizacja non profit, której celem jest wspieranie procesu restrukturyzacji gospodarczej, przeciwdziałanie bezrobociu, rozwój przedsiębiorczości i kształtowanie form współdziałania podmiotów oraz instytucji na rzecz rozwoju regionu wałbrzyskiego. Fundacja prowadzi Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, który organizuje i przeprowadza kursy, szkolenia, warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe umiejętności; najlepszy w Polsce Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości oferujący środki finansowe z banku światowego, skierowane dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, które rozpoczynają lub prowadzą działalność gospodarczą oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców mogący się poszczycić wysoką zdawalnością egzaminu na prawo jazdy kat. B. Więcej: www.walbrzych2000.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Kasa na inwestycje

Powiat wspiera policję

Mogą wracać do pracy!

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 8-08-2010 21:16
Mam pytanie ...Jak Heniutek jako podmiot współfinansowany przez producentów nalewek w ramach projeeeeek...k...wa może restrukturyzować i kształtować
~zielony kaszalocik 8-08-2010 22:32
wiem sztyrlic dzisiaj Heniutkiem nie piłeś i Ci nie idzie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Co słychać w Wałbrzychu?

Zmarł Henryk Janas

Pasja nauczania

PSZOK działa