MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Koncert Trzech Tenorów – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 8 lutego 2010, 19:20
Aktualizacja: Piątek, 12 lutego 2010, 15:10
Autor: red
Już w najbliższy piątek 12 lutego w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie–Zdroju odbędzie się koncert trzech polskich tenorów. Mamy dla naszych czytelników nagrody w postaci dwóch pojedynczych wejściówek.

Teatr Zdrojowy w Szczawnie-Zdroju zorganizował koncert trzech polskich tenorów. Na scenie publiczność będzie mogła podziwiać Pawła Skałubę, Adama Zdunikowskiego oraz Tadeusza Szlenkiera. Trzeba przyznać, że są to bardzo znani polscy artyści. Tenorzy zaprezentują m.in. arie pochodzące z najpopularniejszych oper, operetek i musicali. Początek koncertu w piątek 12 lutego o godzinie 19.00.

Mamy dla naszych czytelników dobrą wiadomość. Zainteresowani mogą wziąć udział w naszym konkursie, w którym nagrodą są dwie pojedyncze wejściówki na ten koncert.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy w piątkowy wieczór na scenie Teatru Zdrojowego pojawi się m.in. Paweł Skałuba?

By wygrać bilet wstępu na koncert wystarczy wysłać sms na numer 7116 wpisując w treści: PT.KONW:TT.TAK lub PT.KONW:TT.NIE

Odpowiedzi należy przysyłać do 11 lutego (czwartek) do godziny 18.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Koszt sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szczawno wyróżnione

Miasto broni strażników

Obwodnica – nowe informacje

Wypadek na skrzyżowaniu

Przyjedzie Duda

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Pozytywny projekt WOK–u

Kierownik wciąż poszukiwany