MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Koncert Eleni w Centrum „Witold”

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 27 kwietnia 2016, 6:45
Autor: red
Fot. użyczone/organizatorzy
Widownia wypełniona po brzegi, wzruszona publiczność oraz owacje „na stojąco” – to efekt wyjątkowego koncertu, na który mieszkańców Boguszowa–Gorc zaprosiło Centrum Kulturalno–Kongresowe „Witold”.

W byłej kopalni w Gorcach swoje najpiękniejsze przeboje zaśpiewała gwiazda polskiej piosenki - Eleni.

Eleni z pochodzenia Greczynka, od lat 70. nieprzerwanie obecna jest w sercach słuchaczy oraz czołówce polskiej estrady. Nagrała wiele płyt długogrających, z których większość uzyskała statut „złotej płyty”. Trzykrotnie wygrywała plebiscyt „Lata z Radiem", za co uhonorowano ją tytułem „Królowej Polskiej Piosenki”.

Podczas dwugodzinnego koncertu w Centrum „Witold” zabrzmiały największe hity artystki. Wzruszona publiczność wraz z Eleni nuciła „Miłość jak wino”, „Dla ciebie jestem ja”, „Muzyka twoje imię ma”, czy „Po słonecznej stronie życia”. A kiedy zabrzmiała „Ave Maryja” niejednemu słuchaczowi łza zakręciła się w oku. Nic więc dziwnego, że koncert zakończył się wielokrotnymi bisami i wspomnianymi już owacjami na „na stojąco”, a po koncercie do artystki ustawiła się długa kolejka chętnych na wspólne zdjęcie oraz płytę ze specjalną dedykacją.

Organizatorzy koncertu: Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Boguszowie-Gorcach, współpraca – Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nagroda dla aktora

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Wałbrzych otwiera 4 szkoły dziennie

Nowy projekt Szaniawskiego

Wiosna filmów w Sokołowsku

Noc Muzeów online

Ulga za bioodpady

Dzień Teatru Publicznego