Czytających: 3566

Europa: Kolejny sparing wyszedł na remis

Niedziela, 12 lutego 2012, 15:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2012, 7:49
Piłkarze II–ligowego Górnika mają za sobą kolejny mecz sparingowy. Nasi zremisowali z czeskim II–ligowcem SK Hlavice 1–1.

Mecz odbył się w czeskim Libercu.

Pierwsze minuty to nudne widowisko. Obie ekipy rzadko stwarzały sytuacje podbramkowe. W 14. minucie Czesi przeprowadzili akcję, która zakończyła się zdobyciem gola. Nasi starali się wyrównać, ale wciąż dobrze spisywała się defensywa Hlavic.

Drugie 45 minut to przewaga Górników. Wałbrzyszanie dążyli do wyrównania. Swoje szanse zmarnowali m.in. Zinke, ale efekt bramkowy dopiero przyszedł w 84. minucie, kiedy wyrównującego gola dla biało-niebieskich zdobył Bartos, wykorzystując jedenastkę.

SK Hlavice – Górnik Wałbrzych 1-1 (1-0)

Górnik PWSZ: Jaroszewski – Wojtarowicz, Bartos, Zawadzki, D.Michalak - Wepa, Morawski, Rytko, Matuszak - Maciejak, Orłowski oraz Orzech, Radziemski, Sawicki, Fojna, Chajewski, Zinke, Moszyk.