MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Kolejne Złote Serca przyznane

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 17 grudnia 2017, 8:50
Aktualizacja: Sobota, 23 grudnia 2017, 10:01
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Ryszard Nowak – miejski radny, przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień – Konradów, wręczał kolejne Złote Serca.

Złote Serca od wielu lat przyznawane są "Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Za bycie człowiekiem". Ryszard Nowak wręcza je w imieniu mieszkańców Wałbrzycha osobom szczególnie zasłużonym dla społeczności lokalnej.

- Są przyznane dwa Złote Serca. Jedno Złote Serce jest dedykowane dla pana Stanisława Stępaka z Zakładów Koksowniczych Victoria - to wspaniały, dobry człowiek. Drugie Złote Serce wędruje do naszego opiekuna Rady Wspólnoty Samorządowej - księdza Macieja Sroczyńskiego, który wspiera swoją duchowością naszą dzielnicę - powiedział Ryszard Nowak.

Złote Serca to nie wszystko. Ryszard Nowak i Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień - Konradów przyznała też dyplomy "Przyjaciela Dzielnicy" przeszło 20 osobom, które aktywnie działają i w znaczący sposób wpływają na rozwój Białego Kamienia i Konradowa. Na tym nie koniec. Osoby działające na rzecz społeczności lokalnej otrzymały też listy gratulacyjne od Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej - Poseł na Sejm RP.

- Mamy też osobę, które otrzyma odznakę Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Jest to pan Grzegorz Drzewiecki, który od lat utożsamia się z tą dzielnicą, pomaga nam i to jest prawdziwy przyjaciel dzieci - powiedział Ryszard Nowak.
Małgorzata i Grzegorz Drzewieccy za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły i dzielnicy otrzymali natomiast tytuł "Przyjaciela Szkoły", nadawany przez dyrekcję i grono pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu i RWS Biały Kamień - Konradów.

Czytaj również

Protestowali aktywiści

Zmarł 82–latek

Remontują Niepodległości

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~waclaw 17-12-2017 13:31
GRATULACJE PANIE RYSZARDZIE NOWAK PANU I WSZYSTKIM AKTYWISTOM SPOLECZNYM BIALEGO KAMIENIA ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT WAM WSZYSTKIM ZYCZY BYLY MIESZKANIEC BIALEGO KAMIENIA WACLAW
~ 17-12-2017 14:47
Nazwą Konradów po raz kolejny wyciera się tzw.cztery litery. Nie robi się nic dla tej dzielnicy. Pora aby powstała tam osobna rada, gdyż Konradów traktuje się jak kwiatek do korzucha. Niech radny Nowak napisze ile osób z Konradowa jak dotąd nagrodził złotymi serduszkami?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Zagospodarowali szczyt

Nieco inne zakończenie

Jacek C. na wolności

Bezpieczeństwo w wakacje