Niedziela, 2 maja 2010, 17:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 maja 2010, 10:18
Autor: red
Koszykarze z Nowe Miasta ponieśli drugą porażkę
Koszykarze Górnika Dark Dog Nowe Miasto nie uzyskali awansu do finałowego turnieju, który zadecyduje o tym, jakie ekipy awansują do II ligi koszykarzy. W ostatnim meczu Dark Dog uległ Hawajskim Koszulom Żory 64–78.

Po zwycięstwie nad Politechniką Rzeszów i porażce z Piekarami, w ostatnim meczu koszykarze Dark Doga ulegli gospodarzom turnieju, czyli ekipie Hawajskich Koszul Żory.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Świadczy o tym wynik po dwóch kwartach: 37-37. W drugiej połowie meczu zdecydowanie lepiej zaprezentowali się gospodarze, a nasza ekipa bardzo przeciętnie radziła sobie zwłaszcza w grze ofensywnej. Ostatecznie Żory wygrały 78-64 i tym samym ekipa z Nowego Miasta nie uzyskała awansu do turnieju finałowego.

Górnik Dark Dog Nowe Miasto – Hawajskie Koszule Żory 64-78 (16-20, 21-17, 13-21, 14-20)