Czytających: 5309

Wałbrzych: Kolarze nie próżnują

Środa, 4 czerwca 2014, 15:16
Aktualizacja: 15:17
Po raz kolejny zawodnicy LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR startowali w różnych częściach Polski.

Było nas widać podczas Pucharu Polski w Darłowie, wyścigu etapowym Złote Koło w Dobczycach i kryterium ulicznym w Ratowicach.

Najlepiej wypadł skład, który udał się do Ratowic. W juniorach zwycięstwo odniósł Bartek Polkowski, w juniorach młodszych 2. był Michał Nowak, a takie samo miejsce wywalczyła też Julia Kowalska w kategorii żakiń. W wyścigu dla dzieci niestowarzyszonych wygrała Wiktoria Urbanik, a 3. była Patrycja Kusiak, a zaraz za podium plasowali się Michał Dmytrasz, Paweł Dunicz i Julia Gostomczyk.

W Darłowie najlepiej spisała się Nikola Bartków, która zajęła 6.miejsce w rywalizacji jazdy indywidualnej na czas. 16 była Wiktoria Węgrzynowska.

Natomiast w Dobczycach podczas Mistrzostw Polski LZS, 9. miejsce w górskiej czasówce wywalczył Paweł Przewięda, a 27. był Skibiński.

A już w najbliższy weekend zawodnicy DSR Author wezmą udział w kolejnej serii Pucharu Polski w Turawie oraz wystartują w czasówce szybowcowej, która wystartuje z Jeżowa Sudeckiego.