Kraj: Kolarskie podsumowanie

Wtorek, 28 września 2010, 14:51
Aktualizacja: 14:51
Zakończyły się zawody w ramach Pucharu Polski 4XMTB oraz Pucharu Polski BMX.

W klasyfikacji końcowej zawodów Pucharu Polski 4XMTB w kategorii juniorów Maciej Polak z Wałbrzycha uplasował się na 2. miejscu. Marcin Stefański z Wieży-Anny Szczawno-Zdrój stanął na najniższym stopniu podium. Pozostali kolarze Wieży zajmowali następujące lokaty: Piotr Kobus – 4, Gustaw Dądela – 5, Maciej Rawiński – 11.

W elicie zwyciężył Rober Kulesza z Wieży, a dwa kolejne miejsca zajęli jego klubowi koledzy: Łukasz Baran i Piotr Paradowski. Na piątym miejscu zawody ukończył Rafał Gawlikowski z Wieży, Tomasz Sareło z Wieży był 11., Damian Kucharski z Wieży 19., Sławomir Boler z Wieży 20., a Karol Pyrz z Wieży 22.

W rywalizacji Pucharu Polski BMX w klasyfikacji juniorów zwyciężył Marcin Stefański z Wieży. Wśród zawodników elity Robert Kulesza zajął 2. miejsce, a Rafał Gawlikowski zajął 12. lokatę.