MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Kobieta posiadała narkotyki i handlowała nimi

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 24 stycznia 2018, 13:12
Aktualizacja: 13:14
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci marihuany ujawnili i zabezpieczyli w zeszłym tygodniu przy 22–latce policjanci „kryminalni” wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali kobietę przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu. Podczas czynności procesowych mundurowi udowodnili podejrzanej także handel środkami odurzającymi.

22-letnia wałbrzyszanka w trakcie zatrzymania posiadała przy sobie środki odurzające w postaci marihuany, z których można było przygotować kilkanaście porcji handlowych tego narkotyku. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili dodatkowo, że podejrzana sprzedawała narkotyki innym osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Kobieta przyznała się do popełnionych czynów i złożyła wyjaśnienia. Stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj również

Zabrzmiał blues

Wędkarz amator

Kibice chcą remontu

Komentarze (4) Dodaj komentarz

idler73 24-01-2018 13:52
Uśmiałem się. Strrraszliwa zbrodnia !!! W większości cywilizowanego świata, zioło jest albo całkowicie legalne, albo tolerowane. Niestety paplanina prawackich pseudo intelektualistów, mija się z prawdą, a ów cywilizowany świat wcale nie wymiera. W głowie się to kato-prawakom nie mieści, że kraj w którym legalne są tego typu używki, legalna jest aborcja i legalne co najmniej związki jednopłciowe, normalnie się rozwija, a place zabaw i przedszkola (częsty widok) pełne są dzieci i ... co najbardziej przerażające, wcale nie dominują dzieci imigrantów. Policja powinna się raczej zająć ściganiem i zamykaniem faszystów, bo jakoś wymksnęło się to i owo spod kontroli, przy poklasku władz oczywista ... A zna(f)com w stylu @wywzwalacz i @olo, radzę wybrać się w podróż po Europie. Podróże kształcą ;)
~Paweł Paweł 24-01-2018 20:50
Szczęśliwi, uśmiechnięci ze "świetnym wzrokiem "i oglupieni przez to niegrozne ziolko i inne kulturowo wzbogacone substancje. Oczywiście kary zbyt surowe i prawo daje tylko możliwość podbijania sztucznie statystyk. Lecz w żaden sposób nie legalizowac! Trzeba się wziąć za dostęp do alkoholu bo jego wpływ to prawdziwe czyste zło.
~Do idler 24-01-2018 22:58
Podroz po europie cie ubogaci kulturowo. Jedz moze nie wrocisz i nie będziesz pisal takich bredni
~Ewa 26-01-2018 17:59
Szanowna Redakcjo! Nadużywanie czasownika "posiadać" powoduje rozmywanie się jego znaczenia, a co za tym idzie – prowadzi do szablonizacji wypowiedzi. Wystarczy napisać że MIAŁA jakieś tam rzeczy którymi handlowała.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oberwał ochroniarz

Chcą pieniędzy na stadion

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Dzicy lokatorzy

Problemy Aqua Zdroju