MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 7 lipca
im. Cyryla, Metodego

Klub radnych PiS–u powiększył się

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 12 lipca 2016, 7:54
Aktualizacja: 8:02
Autor: PAW
Fot. PAW
Na dzisiejszej konferencji prasowej w biurze poselskim Michała Dworczyka, radni Prawa i Sprawiedliwości poinformowali, że do grona klubu radnych miejskich PiS–u dołączył Mariusz Piejko.

Mariusz Piejko dostał się do Rady Miasta Wałbrzycha startując z list Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej.
- Trzeba stawiać sobie nowe cele i większe wyzwania – tłumaczy swą decyzję Mariusz Piejko. - Szanuję WWS, bo działają tam osoby wartościowe. Myślę, że dzięki przynależności do klubu radnych PiS-u nauczę się nowych rzeczy i pracy w samorządzie. Liczę na współpracę z posłem Michałem Dworczykiem i zapewniam, że będę działał na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Piejko podkreśla, że wstąpił do klubu radnych miejskich PiS-u, ale nie zapisał się do samej partii.

Radości z decyzji Mariusza Piejki nie kryją radni miejscy PiS-u.
- Liczmy na jego aktywność i współpracę – mówi Beata Mucha, a Mirosław Bartolik dodaje: - PiS to druga siła w wałbrzyskim samorządzie, a myślę, że razem z nowym kolegą będziemy realizować wspólne inicjatywy.

Mariusz Piejko wielokrotnie podkreślał podczas konferencji, że zależy mu na bliskiej współpracy z posłem Michałem Dworczykiem.
- Odbyłem kilka spotkań z posłem Dworczykiem i mogę powiedzieć, że na wiele spraw mamy podobne poglądy. Myślę, że to pozwoli nam działać na rzecz naszego miasta. Wstępując do klubu radnych PiS-u chcę tworzyć konstruktywną opozycję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Kary za prędkość

Od książek po elektronikę

Komentarze (30) Dodaj komentarz

~emigrant 11-07-2016 18:15
Sprzyjalem PIS-owi ale PiS zdradzil. Za banderyzm macie przekichane.
~xxx 11-07-2016 20:39
Bartolik i inicjatywy - koń by się uśmiał. On w Radzie Miejskiej tylko dla tych 2 tys. diety siedzi i ma wywalone na wszystko. Oby nowy radny nie uczył się od niego bo się chłopina cofnie w rozwoju.
~Kibice 11-07-2016 22:12
MARIUSZ PIEJKO = OSA......!!!!!!
~Jerzy Jacek Pilchowski 11-07-2016 23:34
Fajnie ale tylko pod jednym warunkiem. Ten człowiek powinien dostać na liście PiSu miejsce numer 3 lub niższe. Jeśli jest cos warty to "przyprowadzi swoich sympatyków" i znów wejdzie do Rady Miasta. Jeśli nie to powinien następna kadencje odsiedzieć na ławce rezerwowych.
~emigrant 11-07-2016 23:49
Panie Plichowski, nie przeszkadza Panu ze PiS nie realizuje interesu narodowego, podobnie jak PO?
~do pis 12-07-2016 0:19
to co robi pis, to jest jakiś czarny humor, mówie tu o wystawie NATo, jak można pominąć tylu ludzi i wstawić kaczynskiego,olszewskiego i uwaga Dude jako wybitnuch działaczy na ową rzecz?czy ktoś słyszłał o wybitnym działaczu Dudzie przed wyborami........ mam wrażenie że niedługo każda szkoła i ulica będzie imienia L.Kaczyńskeigo
~emigrant 12-07-2016 7:55
w moim interesie narodowym jest to by tępić nazistów, mój sąsiad tez nazista i jego wnuczka, nawet sklepikarz, który odmówił mi sprzedaży wódki jest nazistą. Teraz będę sprzyjał PO i Rosji.
~Stara Gwardia KSG 12-07-2016 8:10
Piejko? Kiedyś koleś o takim nazwisku był tzw. decyzyjnym w młynie Górnika czyli zwykłym kibolem. Może to zbieg okoliczności, a może to już taka kultura polityczna, że do rządzenia miastem desygnuje się ludzi ze środowiska kibolskiego? I jak ta nasza Polska ma nie zginąć?
~kolo 12-07-2016 8:48
Piejko, koń by się uśmiał,o czym ten poseł "wielokrotnie" z nim rozmawiał?
~do emigranta 12-07-2016 9:01
Zaręczam, że większość sympatyków PiS podkreśla konieczność mówienia o zbrodniach Bandery i jemu podobnych
~red and angry 12-07-2016 9:14
znam tego gościa...wybór świadczy o poziomie wybierających. Wybieracie ludzi mało zdolnych, bez polotu i pomysłów. Jak sobie pościelicie tak się wyśpicie...pyk
~Jerzy Jacek Pilchowski 12-07-2016 9:21
~emigrant: Wszystko zależy od tego jak kto określa "interes narodowy". Moim zdaniem PiS realizuje ten interes poprzez 500+, podniesieniem minimalnej stawki godzinowej, obniżenie wieku emerytalnego, itd. Podniesienie dochodów ludzi jest teraz najważniejszą sprawą.
~do stara gwardia 12-07-2016 9:24
No skoro przyjales taka retoryke, to sie dostosuje do twojego poziomu. wole kogos ze srodowiska kibolskiego niz SItwairskiego PO, bo przynajmniej nie okrada swoich. WOle kogos ze srodowiska kibolskiego niz policyjnego, bo przynajmniej nie ma nic wspolnego z katowaniem ludzi na smierc na komisariatach. CO do Mariusza jeden z pomyslodawcow GBC. Za czasow Torbusa i Kruczkowskiego chcial pomoc walbrzyskiej pilce. Okazalo sie ze Torbus jest madrzejszy, do wspolpracy nie doszlo, a Gornik po raz kolejny jest degradowany, bo rzadza nim ludzie nie z srodowiska kibolskiego tylko sitwiarskiego.
~nosferatu 12-07-2016 9:39
Jeden w PiSie więcej, jeden gwóźdź do trumny więcej. Czym różnią się rządy PiS od PO ? PiS okrada ludzi tak samo jak PO i wszystkie inne rządy po 1989 roku. 500+, nie dość, że dla wybranych, to wkrótce skończą się pieniądze, skąd PiS je weźmie ? Opodatkuje Rosję ? Ja nie chcę żyć w Międzymorzu, wolę Polskę, wolną od ciemnoty, czyli od narodowej kato prawicy.
~v7 12-07-2016 10:05
Rozliczyć PO za szemrane przetargi SK i Aqua, oraz ronda z barierkami i ławeczkami. Tacy bogaci jesteśmy, że kasa w piach idzie. Plus Mo-Bruk i projekty, jak nowy dworzec i Gdk. I administracja, tutaj jest POledko, odchudzić i na zmywak, tak jak się wysyłało ludzi POza układem.
~val 12-07-2016 10:17
Piejko hm złe wspomnienia, zwykły łobuz, garnitur nie zrobi niestety z niego intelektualisty.
~do val 12-07-2016 11:53
Po pierwsze nie masz nic do gadanbia, to wybieraja mieszkancy swoich reprezentantow w wyborach, a nie ty. Po drugie wole lobuza niz skazanego prawomocnym wyrokiem sadu ludzi PO. W jakiej spolce miejskiej zasiada Kruczkowski na przyklad jako przedstawiciel miasta?
~val 12-07-2016 12:35
wybierają ludzie, obywatel, więc mam wiele do gadania, bo tez jestem wyborcą, dla mnie to Rada jest pomyłką, normalni ludzie nie pchają się do polityki, tylko tacy jak obecni.
~kibic1946 12-07-2016 14:05
Piejko w odróźnieniu do innych chciał w 2009 roku pomóc Górnikowi. Dla mnie jeden z nielicznych z którymi można sensownie porozmawiać.
~do nosferatu 12-07-2016 14:11
Droga wolna ... "Oświecona" Jewropa czeka. Imigranci też
~romabanka 12-07-2016 18:44
jak to wyglada ten szczur kanalizacyjny
~wlasciwy emigrant bez polskiego IP 12-07-2016 18:50
PO tez sprzyja i sprzyjala banderowcom, to samo Razem. Panie Plichowski, nie da sie podniesc dochodow ludzi jednoczesnie podwyzszajac podatki, co robi wlasnie PiS.Nie da sie zmusic pracodawcy do placenia wiecej-to nie jest wykonalne ekonomicznie. PiS wlasnie dostalo zolta kartke i robia blad bo w razie rozruchow jakie moze spowodowac np.KOD, Narod moze ich nie poprzec- a szkoda. Ciekawe, Nosferatu przyznal w koncu ze PO to zlodzieje. PiS Nosferatu nie jest partia prawicowa. Zainteresuj sie czym byla w rewolucyjnej Francji lewica, prawic a czym bylo tzw.bagno.
~historyk piłki 12-07-2016 18:51
Pomoc Górnikowi to faktycznie najważniejsza rzecz w mieście. A niby z jakiej racji mamy pomagać szkodnikowi? Może pomożecie Zagłębiu, które osiągnęło większe sukcesy od KP ? Podium i medal MP, gra w pucharach jako pierwsza drużyna z DŚ, złoty medalista olimpijski w składzie. Może wreszcie przepchniecie uchwałę o nadaniu jednej z ulic imienia ś.p. Mariana, bo sracie się z tym już drugi rok. Piejko na pewno będzie głosował przeciw.
~Jerzy Jacek Pilchowski 12-07-2016 21:18
~wlasciwy emigrant bez polskiego IP: Jest już dla wszystkich ludzi myślących na całym świecie wiadome, że neoliberalna ideologia "wolnej ręki rynku" to jest w praktyce "lepka ręka aferałów i banksterów". Chodzi więc po prostu o to aby państwa wystarczająco sprawnie broniły ludzi przed powrotem do końca XIX i początku XX wieku. W tym bowiem czasie ludzie zmuszani byli do pracy po 12 godzin za symboliczną miskę zupy. Jeśli więc "pracodawca" nie chce lub nie potrafi uczciwie płacić pracownikom to może po prostu powinien przestać być "pracodawcą".
~jajo 13-07-2016 10:03
to to jak do pisu przxyjmuja dawnych komuchow to gratuluje panu panie kuriata tak trzymac, brawo to swiadczy o tym jaki pis jest mocny
~komentator 13-07-2016 11:38
W piątek na Radzie Miasta planowane jest wyciąganie Górnika z bagna. PiS ma okazję ciekawie ten temat rozegrać. Tylko czy są tam gracze rozumiejący temat sportowych klubików należących do PO ?
~yjao 13-07-2016 12:20
Kto znów zwariował?
~emigrant bez polskiego IP 13-07-2016 18:40
Nie jest prawda z tym XiX wiekiem Panie Plichowski. Komunisci falszowali rowniez w szkolach historie ekonomii. Prosze napisac jak to mozliwe ze czeladnik wtedy mogl utrzymac zone i stado dzieci a teraz nie jest to mozliwe.Owszem, wolny rynek stosowany wybiorczo jest zabojczy jak i socjalizm.
~Jerzy Jacek Pilchowski 13-07-2016 22:50
~emigrant bez polskiego IP: Czeladnicy którzy mogli utrzymać żonę i stado dzieci to raczej wiek XVIII. Wiek dziewiętnasty to już raczej ludzie którzy aby mieć gdzie mieszkać i mieć co jeść musieli pracować od rana do wieczora w manufakturach razem z żoną i stadem dzieci. Tak więc może jednak jest odwrotnie: Wolny rynek bez kontroli (mechanizmy polityczne i związki zawodowe) jest zabójczy jak i komunizm. P.S. Proszę zwrócić uwagę na to, ze użyte przez pana słowo socjalizm zastąpiłem słowem komunizm. Socjalizm w zachodnio europejskiej wersji (socjaldemokracja) doprowadził bowiem do tego, że ludzie w krajach zachodniej Europy są bogaci.
~uczeń 16-07-2016 11:40
Odnośnie fałszowania historii w szkołach. Może wypowie się tutaj ministra Zalewska, bo u Olejnik jakoś jej kiepsko szło, kto spalił Żydów w Jedwabnem? Tylko bez dukania i jąkania. Słucham.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy

Popierają Dudę

Ciekawie w lipcu

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Ostatnia prosta