IV-liga piłkarska: Klęska MKS–u Szczawno–Zdrój

Niedziela, 20 marca 2011, 12:46
Aktualizacja: 12:54
Autor: MDvR
To nie była udana inauguracja IV–ligowej ekipy ze Szczawna–Zdroju. Nasi zawodnicy doznali dotkliwej porażki ulegającej w Jaworze miejscowej Kuźni 0:4.

Od początku spotkania do zdecydowanego ataku ruszyli gospodarze, pragnąc udanie wejść w mecz. W 15 min. tylko dzięki znakomitej interwencji stojącego w naszej bramce Michno wciąż mieliśmy bezbramkowy remis. W 25 min. padła pierwsza bramka dla Kuźni, a na listę strzelców wpisał się Bober. Tuż przed przerwą, w 44 min. rezultat podwyższył Kalinowski. Losy pojedynku praktycznie rozstrzygnęły się minutę po przerwie, na strzał zza pola karnego zdecydował się Krupczak, a Michno po raz trzeci wyciągał futbolówkę z siatki. Kropkę nad „i” postawił Bober strzelając w 65 min. na 4:0.

Kuźnia Jawor – MKS Szczawno-Zdrój 4:0 (2:0)

MKS: Michno, Wojciechowski, Nadzieja, Kłosowski, Słapek, Niemczyk, Drąg, Kiczua, Czechura, Bębeniec, Pyda oraz Kula, Korulczyk, Horyk i Starczukowski