MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Klejnoty lasu" w WOK–u

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 27 stycznia 2019, 8:54
Aktualizacja: 9:26
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj wernisaż autorskiej wystawy fotografii, których autorem jest Piotr Chwaja – "Klejnoty lasu".

- Zdjęcia prezentowane na tej wystawie powstawały na przestrzeni 7 lat, od roku 2011 do 2018. Są to dzieła z wycieczek WKW, czyli Wałbrzyskiego Klubu Wędrowca, plenerów Komisji Fotografii Krajoznawczej i wycieczek indywidualnych. Drzewa zawsze mnie interesowały. Są wdzięcznym tematem. W czasie wycieczek zawsze zwracałem baczną uwagę na drzewa i starałem się je fotografować. Każde z nich jest inne, niepowtarzalne, wyjątkowe - powiedział Piotr Chwaja.

To już druga wystawa zdjęć Piotra Chwaji. Jak podkreślał prowadzący wernisaż Alek Ziółkowski, Piotr Chwaja jest jednym ze współzałożycieli Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej i jej bardzo aktywnym członkiem. Jego zdjęcia można podziwiać podczas licznych wystaw zbiorowych, natomiast wystawę "Klejnoty lasu", na której prezentowanych jest około 30 zdjęć, można oglądać przez najbliższy miesiąc w Multimedialnej Galerii Obrazu WOK w Starej Kopalni.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Kontrabasowy sierpień

Warto posłuchać

Znamy wszystkich kandydatów PiS–u

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 28-01-2019 18:00
Gratulacje dla P.Piotra Chwaja.Zdjecia są cudne.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Złóż wniosek

Falstart Górnika

Użądliła ją pszczoła

Pieśni Moniuszki na kontrabas i fortepian w Szczawnie Zdroju

Kolejna edycja