Czytających: 3847

Jedlina-Zdrój: Klasa B: Wicelider bezlitośnie ograny przez lidera

Wtorek, 2 listopada 2010, 20:06
Aktualizacja: 20:12
Rezerwy wałbrzyskiego Górnika pokonały w Jedlinie–Zdroju miejscowy Zdrój aż 8–0.

Chyba nawet najbardziej zagorzali sympatycy Górnika nie spodziewali się, że ich pupile pokonają w Jedlinie-Zdroju wicelidera różnicą ośmiu goli.

Miejscowi nieźle radzili sobie w pierwszych 20 minutach, ale później na boisku rządziły rezerwy Górnika. Pierwszego gola dla wałbrzyszan zdobył Moszyk. Później skutecznie jedenastkę wykonał Tobiasz. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę drugiego gola w tym meczu zdobył Tobiasz i było praktycznie po meczu.

W drugiej połowie Górnik obnażył wszystkie braki w ekipie gospodarzy. Klasą błysnął Polak, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Dzieła zniszczenia dokończył Moszyk, który dwukrotnie pokonał Bronowskiego.

Zdrój Jedlina Zdrój - Górnik II Wałbrzych 0-8 (0-3)

Zdrój: Chomiak (46′ Bronowski) - Łuszczyk, Kisała, Kwiatkowski, Rieb (68′ Warszczuk)-Marciniak (46′ Rusiecki), Kulpa, Piwoński (46′ Nowak), R. Chabrowski - M. Chabrowski, Włochowski

Górnik II: Wodzyński - Łaski, Rytko, Sawicki, Kaszuba - Zazulak (63′ Grycaj), Polak, Fojna, Tobiasz - Moszyk, Grzesiak