Czytających: 3678

Dziećmorowice, Region: Klasa A: Sudety Dziećmorowice liderem

Środa, 21 października 2009, 15:10
Aktualizacja: 17:06
Sudety Dziećmorowice po wysokim zwycięstwie 8:0 nad Grodnem Zagórze Śląskie zostały nowym liderem piłkarskiej klasy A. Wszystko może się jednak zmienić po rozegraniu przez Gwarka Wałbrzych derbowego pojedynku z Podgórzem. Planowane na ostatnia niedzielę spotkanie nie odbyło się ze względu na fatalny stan murawy przy ul. Jagiellońskiej.

W meczu Sudetów z Grodnem fenomenalnie zagrał Marcin Szczepkowski. Napastnik ekipy z Dziećmorowic zdobył 4 bramki trafiając do siatki rywala w 27, 33, 35 i 86 minucie. Po dwa gole zdobył dla gospodarzy w 2 i 55 minucie Kozioł, a po jednej bramce dołożyli Wiliński (8 min) oraz Wawrzyniak (83min)

Sudety: Krawczyński - Banik, Choma, Kwiatkowski, Dudeńko S, Wawrzyniak, Wiliński, Dudeńko A, Kozioł, Osiecki, Szczepkowski oraz Krug, Śmieszek, Pacioch i Otwinowski