Zalogowanych: 7

Czarny Bór: Klasa A: Skalnik znowu gromi. 10:0 z Granitem Roztoka!!!

Czwartek, 15 października 2009, 10:17
Aktualizacja: 10:55
Skalnik Czarny Bór rozgromił u siebie Granit Roztoka 10:0. To drugie tak wysokie zwycięstwo zielono–czarnych w tym sezonie. Miesiąc wcześniej 1:10 w Czarnym Borze przegrali gracze Czarnych Wałbrzych.

Skalnik po ostatnich słabszych meczach w końcu wziął się za grę. W 14 minucie było 1:0 po bramce zdobytej przez Mariusza Skocznia. Kilka chwil później po faulu w polu karnym na Krzysztofie Pływaczyku jedenastkę wykorzystał Zdzisław Pyrdoł. Nie minęło kolejnych kilka minut, a na 3:0 po fatalnym błędzie golkipera przyjezdnych, podwyższył Marcin Masiel. Minutę później drugą w tym spotkaniu bramkę z rzutu karnego zdobył Zdzisław Pyrdoł. W pierwszej części meczu do siatki Granitu trafił jeszcze Marcin Masiel.

Druga połowa to ponownie dominacja Skalnika i kolejne 5 goli strzelonych przez tę drużynę. Festiwal strzelecki rozpoczął w 56 minucie Paweł Lasek. Chwilę później na 7:0 podwyższył Zdzisław Pyrdoł, a 5 minut później po raz drugi do siatki trafił Paweł Lasek. W końcówce spotkania rywali dobił Waldemar Poręba, który zdobył 9 i 10 gola dla gospodarzy.

Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 10:0 (5:0)
Skalnik: Czarnota - Masiel, Skoczeń, Strzelec, Frankiewicz - Poręba, Ptasiński (61 min. Pudełko), Lasek, Pyrdoł - Kois (61min. Beszterecha), Pływaczyk (70 min. Szczepaniak)