Zalogowanych: 7

REGION, Boguszów-Gorce: Kibice wbiegli na boisko i przerwali mecz

Niedziela, 6 listopada 2011, 18:10
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 listopada 2011, 7:33
Dziś na stadionie w Gorcach odbył się mecz piłki nożnej o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy miejscowym Górnikiem a Kryształem Stronie Śląskie. W 89. minucie na murawę wtargnęli kibice gości.

Górnik Gorce w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zespół z Gorc walczy o utrzymanie w klasie okręgowej i każdy punkt dla Górnika jest bardzo istotny.

Dziś do Gorc przyjechała ekipa Kryształu Stronie Śląskie, która zajmuje miejsce w środkowej strefie tabeli. Zespół gości wspomagała grupa około 25 szalikowców. W 89. minucie niezadowoleni z wyniku kibice Kryształu wtargnęli na boisko i przerwali mecz.
- Kibice gości nie zachowywali się agresywnie. Wbiegli na murawę, ale po naszej interwencji opuścili boisko, a sędzia mógł dokończyć mecz – opowiada Marcel Wiśniewski, prezes Górnika Gorce.

Mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla miejscowych, a kibice Kryształu w eskorcie czterech radiowozów policji zostali odwiezieni poza miasto.