Czytających: 5089

Szczawno-Zdrój: Kajtek Cup

Poniedziałek, 25 listopada 2019, 9:19
Aktualizacja: 9:21
Duże emocje sportowe towarzyszyły rozgrywkom dla najmłodszych Kajtek Cup vol.1, które rozpoczęły serię zimowych turniejów Tenis10 organizowanych przez Klub Tenisowy Szczawno Zdrój.

W sobotę na starcie zameldowała się pełna drabinka „pomarańczowych”- do lat 9. Grupowe rozegrania wyłoniły czwórkę finalistów z których najlepszym zawodnikiem został Stanisław Adamczak z Głogowa pokonując w finale Natalię Jasak z Nysy. Trzecie miejsce wywalczyła Daria Łukasiewicz ze Złotoryi. W niedzielę rywalizację rozpoczęli „czerwoni” – do lat 8. Tutaj z kompletem zwycięstw w grupie eliminacyjnej i później w grupie finałowej triumfował sześcioletni reprezentant KT Szczawno Kajetan Kosiński. Drugie miejsce wywalczyła Natalia Jasak z Nysy, a trzecie Szymon Górnicki z Jeleniej Góry.