MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kabaret Nowaki wystąpił w Boguszowie–Gorcach

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 17 listopada 2015, 9:03
Autor: red
Fot. UM Boguszów–Gorce
Widownia wypełniona po brzegi oraz salwy śmiechu to efekt występu Kabaretu Nowaki, który w ostatnią sobotę odbył się w Centrum Kulturalno–Kongresowym „Witold”.

W byłej kopalni w Boguszowie-Gorcach kabaret przedstawił program pt. „Moda na Nowaki", na który złożyły się największe hity zespołu oraz cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci.

Na scenie z charyzmą zaprezentowała się przedstawicielka płci pięknej w zespole - Adrianna Borek, która z wyjątkową osobowością sceniczną oraz temperamentem wcielała się w każdą odgrywaną postać. Adriannie Borek towarzyszyli panowie: Tomasz Marciniak i Kamil Piróg, którzy świetnie sprawdzili się zarówno w roli konferansjerów jak również w kolejnych prezentowanych skeczach.

Podczas tego wyjątkowego występu kabareciarze z chęcią podejmowali się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, czego efektem była niepowtarzalna zabawa, wspomniane już salwy śmiechu oraz przeświadczenie widowni o współtworzeniu „na żywo” kabaretowego widowiska.

Organizatorami wydarzenia było Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. przy współpracy Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury.

Czytaj również

Kamieniecka oddana

Włoskie popołudnie

Większość za rządzącymi

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Gorcowianin 17-11-2015 16:44
Byłem,zobaczyłem,rewelacja !!!!!! Super była zabawa !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Islandia w Wałbrzychu

Obchodzili rocznicę

Nobel dla Tokarczuk!

33 Twarze Natury

Warto obejrzeć