MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Już wkrótce festiwal zupy

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 7:56
Aktualizacja: 7:57
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Tradycyjnie w Jedlinie–Zdroju odbędzie się Dolnośląski Festiwal Zupy. Tegoroczna edycja odbędzie się 22 sierpnia.

Dolnośląski Festiwal Zupy zorganizowany zostanie po raz ósmy w historii. Odbędzie się 22 sierpnia w Parku Północnym przy ulicy Warszawskiej w Jedlinie-Zdroju.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 prezentacjami kulinarnymi festiwalu zupy. Później na scenie publiczność będzie mogła obejrzeć Zespół Pieśni i Tańca Jubilat oraz Mazovia Vocal Group. Około godziny 18.00 ogłoszone zostaną wyniki konkursu na najsmaczniejszą zupę. Po ogłoszeniu wyników znów na scenie zaprezentują się zespoły muzyczne, a około godziny 22.00 organizatorzy zaplanowali pokaz sztucznych ogni.

Na jednym ze zdjęć prezentujemy dokładny regulamin konkursu VIII Dolnośląskiego Festiwalu Zupy.

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Toyota Półmaraton

W oczekiwaniu na start

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~alaskan 2-08-2010 8:30
Następna super impreza pod PR pana Leszka. Okazja do zrobienia małego prezentu kolegom - sędziom, smakoszom :). Każdy z nich otrzyma przynajmniej 500 zł (stawka sprzed wielu lat, pewnie zrewaloryzowana odpowiednio). Impreza z bliska wygląda to jak coctail wigilii dla najuboższych i komunistycznych kolejek po wszystko - przepychanki po miskę zupy, potoki niecenzuralnych słów, że "ktoś gdzieś nie stał", żeby najeść się jak najwięcej, trzeba stanąć wiele razy do różnych garów, bo porcje są niewielkie. Nieważne, i tak przyjdzie sporo osób, głodnych i biednych. Oczywiście VIPy dostaną koryto poza kolejnością i w słusznych porcjach.
~obserwator 2-08-2010 9:23
Ostatnio ukrywałaś się pod nickiem" mieszkaniec" ale zdemaskowano Cię jako komuszka. I to się potwierdza. Widać że strasznie boli, że Jedlina ma pomysły na ściąganie turystów i pięknie się rozwija.( wyśmiewanie się z najlepszego Placu dla dzieci i super imprezy rodzinnej to świadectwo twojego poziomu albo niebywałej nienawiści)
~do alaskan 2-08-2010 10:06
ty alaskan tobie zeby dupe miodem smnarowali to bedzie zle.zal mi ciebie
~do obserwator 2-08-2010 11:55
No wykazałeś się niebywałą inteligencją, tylko z płcią nie trafiłeś, ale i tak możesz być z siebie dumny. Cóż populizm i obłuda górą. Wszystko dla turystów i na chwałę bożą, a co z mieszkańcami? Pamiętasz jeszcze świetlice pseudosocjoterapeutyczne? "Super impreza rodzinna" na nowym placu zabaw - ile tam było rodzin???? Ze trzy może i gromadka tych samych, zawsze przychodzących dzieci z okolicznych ulic. Większość dorosłych na zdjęciach to urzędasy (przyszli bez dzieci). Turyści na festiwalu zupy??? - kto ci płaci za takie bzdury? Ci turyści to kuracjusze a reszta to amatorzy darmowej michy, no i obowiązkowo większość urzędników. Ty "obserwator" jesteś pewnie jednym z nich. A może wprowadzić cenzurę do forum? Najlepiej posadzić kogoś takiego jak ty i niech pieje z zachwytu dla władzy. Żenada.
~obserwator 2-08-2010 12:50
Masz niezłą obsesyjke. Wszystkie giminy walczą żeby ściągać turystów. W Jedlinie już w turystyce powstało kilkanście nowych miejsc pracy. Gula ci skacze że miasto idzie do przodu . Oprócz ciebie nikt nie robi się na jasnowidzącego komentatora politycznego (masz pewnie jakiś cel). A dla kogo wyremontowało się najważniejsze drogi, szkoły, powstały 4 boiska dla młodzieży,place zabaw, oferta centrum kultury także dla mieszkańców jest najciekawsza w okolicy. Liczą się fakty. Teraz są lata że na pomysły inwestycyjne można otrzymać dofinansowanie. Nasze miasto robi to najlepiej. Wykorzystuje szanse żeby nie być peerlelowskim skansenem. Jak tego nie rozumiesz to musisz z kimś porozmawiać (domyślasz się z kim?)
~ED 2-08-2010 13:32
Wszystko fajnie, Jedlina się rozwija i nie ma dwóch zdań, co Festiwalu zupy, nie interesują mnie szczegóły kto komu płaci albo je za darmo, LOGISTYKA, taka impreza a nie ma gdzie zaparkować samochodu, organizatorzy mają to w d..ie, totalna anarchia, rok temu to był horror, niech zwrócą na to uwagę.
~alaskan 2-08-2010 14:02
Racja "obserwator", wykorzystują niektórzy swoją szansę, oj wykorzystują .... niewiele jeszcze rozumiesz.
~joja 2-08-2010 18:31
W Jedlinie coś się dzieje a wokół? Co dzieje się w Mieroszowie?, Szczawnie ( oprócz tego że budują Biedronkę )?, Wałbrzychu?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni będą głosować w sprawie referendum

Co ze stadionem?

Falstart Górnika

Kładka – duże wrażenie

Poseł interweniuje