MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Już wkrótce Festiwal „Radości życia”

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 września 2011, 16:18
Aktualizacja: 21:37
Autor: Sven
Fot. Sven
Każdy, kto ma pasję – malarz, poeta czy rękodzielnik powinien wyjść z domu i pokazać swoją twórczość. Okazję ku temu tworzy Stowarzyszenie „Radość życia” i Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

W dniach od 6 do 9 października w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Białym Kamieniu i Ośrodku Społeczno – Kulturalnym na Podzamczu odbędzie się Przegląd Dorobku Artystycznego „Twórcza radość życia”.

To już trzecia edycja festiwalu. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem artystów i publiczności.
- To okazja do spotkania osób, które mają swoje ukryte pasje artystyczne. Tworzą często tylko dla siebie. Tymczasem stwarzamy im możliwość spotkania się, poznania i nawiązania kontaktów. W jednym miejscu będzie się mogło zaprezentować kilkadziesiąt osób. Chcemy „wyciągnąć” tych ludzi i ich twórczość z domów. Być może nie pokazywali efektów swojej działalności, bo uważali, że nie jest to wielka sztuka. My jednak uważamy, że WOK działa głównie dla amatorów i osób zaczynających działalność artystyczną – zachęcał dyrektor WOK-u Jarosław Buzarewicz.

Obok prezentacji twórczości wałbrzyszan i wystawy działającej przy WOK-u grupy MAL-AMAT czeka nas także międzypokoleniowa spartakiada sportowa z piknikiem, a na koniec wielki bal, będący okazją do podsumowania czterodniowej imprezy.

Szczegółowy rozkład godzinowy poszczególnych działań podamy na kilka dni przed imprezą.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wilgoć na Traktorzystów

Festiwal tuż, tuż

Nowe eksponaty

Wieści ze Starej Kopalni

Podsumowanie dokonań

Czas na podsumowanie

Wypasiona domówka

Uchwała krajobrazowa