MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Justyna Piela ma największy talent

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 27 czerwca 2011, 8:38
Aktualizacja: 8:38
Autor: PAW
Fot. PAW
Pierwszą nagrodę – serduszko z brylantem i największy udział w nagraniu płyty (cztery utwory) przyznano Justynie Pieli za wyjątkowy głos. Ponadto wśród wyróżnionych finalistów I edycji konkursu „Wałbrzych ma talent” są: Zespół Wrzask, Anna Rudewicz, Maja Nowicka, Nikola Makowska, Michał Malec, Emilia Koniszewska i Jagoda Maksylewicz. Cała siódemka, z Justyną Pielą na czele, wystąpi na Dniach Wałbrzycha, których część będzie poświęcona utalentowanym finalistom.

Przypomnijmy, że w finałowej rozgrywce zaprezentowali się: Anna Bryszewska wraz z tercetem, Emilia Koniszewska z Boguszowa-Gorc zaśpiewała przy akompaniamencie akordeonistki Danuty Foryś, Natalia Maroń z Wałbrzycha pokazała umiejętności taneczne, zespół Wrzask z Czarnego Boru wykonał piosenkę Gabriela Fleszara „Kropla deszczu”, wystąpił duet taneczny: Wiktoria Dulat i Angelika Chochol z Wałbrzycha, Magdalena Pachelska z Wałbrzycha, a capella zaśpiewała Wiktoria Hałubek z Wałbrzycha, Justyna Piela, również z Wałbrzycha, zaśpiewała piosenkę „Footprints In The Sand”, Michał Malec z Głuszycy zaśpiewał melodię autorstwa Anny Jantar „Wielka dama”, kolejno zaśpiewały Nikola Makowska z Wałbrzycha, Anna Rudewicz, także z Wałbrzycha, Maja Nowicka z Wałbrzycha, Jagoda Maksylewicz z Wałbrzycha oraz kolejny wałbrzyszanin Artur Pawlik, który zaprezentował wiązankę polskich przebojów rockowych.

Czytaj również

Ruszyły próby

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Popierają Dudę

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~widz 27-06-2011 12:41
byłam , widziałam , byli lepsi a i nie był to wałbrzyski ,, mam talent " tylko wałbrzyski X factor - nikt poza śpiewającymi nie został wzięty pod uwagę a scena przygotowana była TYLKO dla WOKALISTÓW dziewczyny które tańczyły nie miały MIEJSCA ABY SIĘ ZAPREZENTOWAĆ !!!!!!!!! ŻENADA SZKODA GADAĆ !!! IMPREZA NA MIANO WAŁBRZYCHA !!!A NA KONIEC NAJLEPSZE - NIESPODZIANKA DLA FINALISTÓW , WYSTĘP ILUZJONISTY PIĘKNA ZAPOWIEDŹ I CO ???? ILUZJONISTY NIE MA - NIE PRZYJECHAŁ , OLAŁ FINALISTÓW !!!!
~Antek -> do widza 27-06-2011 14:32
Nie byłem i nie widziałem, ale chętnie zobaczę na dniach Wałbrzycha. Nie widzę tylko powodu, aby tyle żółci wylewać ...
~tk1972 27-06-2011 19:28
jak się nie wygrywa, to żółcią się oblewa innych, spójrzcie na filmach jaki był taniec nie zsynchronizowany - te tancerki raczej w programie "nie mamy talentu"
~fan artura 28-06-2011 5:40
brawa dla Artura, szkoda że miał gorszy dzień i lekkie problemy z głosem, bo na co dzień jest fenomenalny i bardzo fajnie się go słucha, tak trzymaj stary

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Festiwal odwołany

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Seans dla dzieci

Zdrojowy zaprasza

Basen od 11 lipca