Wałbrzych: Juniorzy Victorii PWSZ blisko brązowego medalu

Piątek, 14 stycznia 2011, 16:47
Aktualizacja: Sobota, 15 stycznia 2011, 12:29
W niedzielę juniorzy Victorii mogą przypięczętować zdobycie brązowego medalu
W najbliższą niedzielę na hali przy placu Teatralnym juniorzy Victorii Wałbrzych mają olbrzymią szansę sięgnąć po brązowy medal Mistrzostw Dolnego Śląska w siatkówce.

Przypomnijmy, że zespół Victorii w walce o finał uległ ekipie Gwardii Wrocław. Naszym siatkarzom przyszło więc powalczyć o brązowy medal Mistrzostw Dolnego Śląska.

W pierwszym meczu juniorzy Victorii PWSZ pewne wygrali w Górze z miejscową Pogonią 3-0. Wprawdzie gospodarze walczyli bardzo ambitnie, ale w każdym secie wyższość naszych młodych siatkarzy nie podlegała dyskusji i w efekcie wygrane w poszczególnych partiach do 19, 22 i 21. To olbrzymia zaliczka przed meczem rewanżowym. Naszym młodym zawodnikom w niedzielnym meczu przed własną publicznością wystarczy ugrać jednego seta, by być pewnym brązowego medalu. Jednak jesteśmy przekonani, że siatkarze Victorii PWSZ będą chcieli wszystkim wałbrzyskim kibicom udowodnić, że są drużyną lepszą od ekipy z Góry. Mecz ten ma znacznie również z innego powodu. Zajęcie 3. miejsca w Mistrzostwach Dolnego Śląska oznacza dla naszych chłopców awans do 1/8 Mistrzostw Polski.

Juniorzy grają z Pogonią Góra w najbliższą niedzielę 16 stycznia o godzinie 14.00 w hali przy pl. Teatralnym.