Czytających: 5367

Czarny Bór: Juniorzy Górnika wygrali mecz na szczycie

Niedziela, 11 stycznia 2015, 16:06
Aktualizacja: 16:08
W III kolejce Czarnoborskiej Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy doszło do ciekawego spotkania juniorów wałbrzyskiego Górnika z AKS–em Barbarą Kuźnice.

Wyniki:

Skalnik Czarny Bór – Joker Jaczków 5-9 (Ptaszek – 2, Mucha – 2, Jarosław Maliszewski – Koźlak – 4, Kamil Pielech – 3, Pyda, Pilarczyk)

Zgodnie z przewidywaniami Joker od początku prowadził i już do przerwy było 5-2. Skutecznością imponował Koźlak, który aż 4 razy w tym meczu znalazł sposób na Kuliga. W drugiej połowie Skalnik walczył ambitnie i gonił wynik, ale doświadczenie Jokera okazało się kluczowe.

Unia Bogaczowice – Świerkowa Czarny Bór 2-16 (Sobota, Dłużniewski – Marszałek – 4, Zygmunt Bejnarowicz – 3, Supik – 2, Kois – 2, Szablewski – 2, Ryszard Bejnarowicz – 2, samobójcza)

Jednostronne spotkanie. Świerkowa podrażniona ubiegłotygodniową porażką nie dała najmniejszych szans ekipie Unii. Już do przerwy Świerkowa prowadziła 9-1 i niewiadomą były jedynie rozmiary wygranej czarnoborzan. Cztery gole zdobył Marszałek, który ma olbrzymi wpływ na grę Świerkowej.

Górnik Wałbrzych (juniorzy) – AKS Barbara Kuźnice 7-5 (Woźniak – 3, Tytman – 2, Migalski, samobójcza – Gołek – 2, Łatka, Kryska, Lipiński)

Juniorzy Górnika prowadzili 2-0, ale później kontaktowego gola zdobył Gołek. Do przerwy jednak Górnik dość spokojnie punktował rywala i było po 15 minutach 5-2. W drugiej odsłonie AKS zagrał bardzo ambitnie i wynik był niewiadomą niemal do końca meczu. AKS doprowadził do wyniku 5-6, ale wtedy po błędzie w defensywie kuźniczan, Górnicy zdobyli 7 gola i wygrali mecz.