MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jubileusz szkoły w Poniatowie

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 30 października 2011, 8:17
Aktualizacja: 8:19
Autor: Sven
Fot. organizatorzy
Powstała w 1946 roku. Jej mury opuściły tysiące absolwentów, a pracę znalazły setki pracowników.

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Władysława Broniewskiego obchodzi w tym roku 65 rocznicę powstania.

Komitet obchodów jubileuszu 65-lecia szkoły zaprasza na wielka uroczystość, która odbędzie się 17 listopada o godzinie 16:00. Organizatorzy serdecznie zapraszają byłych dyrektorów, pracowników i absolwentów.

Czasy szkolne z reguły wspomina się dobrze, czasem nawet „z łezką w oku”, szczególnie gdy od dnia odebrania ostatniego świadectwa minęło kilkadziesiąt lat.

W tym dniu szkoła zostanie uhonorowana honorowym medalem „Pro Memoria”, ale chyba najciekawsza będzie możliwość spotkania wielu pokoleń uczniów i nauczycieli.

W niedzielę, 20 listopada, o godzinie 11:00 w kościele parafialnym odbędzie się uroczysta msza święta.

Czytaj również

Niepewny los basenu

Zdemontowali azbest

Nobel dla Tokarczuk!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~wałbrzyszanin 30-10-2011 13:46
Fajna szkoła, super Dyrektor ,który potrafi nietylko zarządzać ,ale również zakasać rękawy jak trzeba..pozdrawiam pana Andrzeja.
~as 31-10-2011 0:27
Poprzednicy teraźniejszego dyrektora też byli ok. A szkołę miło wspominam i żałuję, że nie da się wrócić do tamtych lat... Mam nadzieję, że na obchodach jubileuszu spotkam starych znajomych i nauczycieli. I oby byłych pracowników szkoły i absolwentów było jak najwięcej.
~nonono! 31-10-2011 9:16
Ach! - Panie wałbrzyszanin - pewien kogut mi do pana pasuje. Znaczy się samiec kury domowej, według systematyki łacińskiej. Jeśli dobrze trafiłem, to jako znajomy i były współpracownik(z przyjemnością!) - załączam serdeczne pozdrowienia dla Pana wraz z małżonką szanowną i córami, znaczy się rodzinę całą, włączając przychówek.A Dyrektor szkoły? Jakichkolwiek uprawnionych narzekań na człowieka nie słyszałem nigdy! Wręcz przeciwnie. O szkołę, od zawsze, troszczy się nie gorzej jak o własne obejście! A widok "kadry zarządczej" przy naprawie dachu, ośnieżaniu czy zrzucaniu węgla to żadna pierwszyzna...Pozostaje życzyć sobie takich ludzi na innych urzędach (np.w ratuszu), czego sobie i pozostałym czytelnikom życząc pozostaję w poważaniu ...(sAs)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych w trzeciej dziesiątce inwestycji

Problem z ruiną

Jego nauka wciąż żywa – zapraszamy do udziału w konkursie

Zrezygnujcie z plastiku!

Wysokie kary