MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jesienny marsz z kijkami

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 18 października 2011, 10:04
Aktualizacja: 10:04
Autor: PAW
Fot. OSK Podzamcze
Ośrodek Społeczno–Kulturalny SM Podzamcze i WKB Podzamcze zorganizowali Rajd Nordic Walking.

Amatorzy wędrowania z kijkami spotkali się koło kawiarni „Fantazja” na terenie rekreacyjnym, na którym może zostać wybudowany nowy plac zabaw, jeśli wałbrzyszanie będą czynnie brali udział w konkursie internetowym.

Przed wymarszem odbyła się rozgrzewka, która przygotowała piechurów do mającego nastąpić wysiłku na trasie. Marsz przebiegał w słonecznej - aczkolwiek nieco mroźnej pogodzie i prowadził przez tereny Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Po zakończeniu przemarszu, wędrowcy poczęstowani zostali przygotowanym posiłkiem na terenie rekreacyjnym OSK.

Czytaj również

Co dalej ze stadionem na Nowym Mieście?

Zamek Książ dla WOŚP

Szełemej samorządowcem roku

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~koń,co był się uśmiał 18-10-2011 10:53
"... jeśli wałbrzyszanie będą czynnie brali udział w konkursie internetowym..." - DOBRE!dobre-boki zrywać takie śmieszne! A jeśli nie? To co? Nie będzie? A wcześniej był cały czas i bez głosowania ... to teraz co? Będzie miejsce do nacierania się kremem, jak by nie poszło? A nacierać się będzie prezesuńcia spółdzielniuni - bez jaj! Bo jaja, to są jak berety w tym momencie. Spółdzielnia ma obowiązki wobec mieszkańców wynikające wprost z prawa spółdzielczego. Plac i tak będzie. Ale do głosowania zachęcam, jak najgoręcej, bo nie widzę w tym nic złego - wręcz przeciwnie (może przez te klapki na oczach). Jak by poszło dobrze to będzie dużo lepszy niż teraz. Byle go tylko potem spółdzielnia utrzymywała w przyzwoitym stanie, a mieszkańcy szanowali jak należy! To wszyscy będziemy zadowoleni.
~Juhaska Bimbrowniczka 18-10-2011 11:17
Ło matecko psenajświentsa!Jo sie tez regularnie zez kijomi na marse wybierom.Po moich łąckach,pode lasem,między smrekami za chałpom.Gzybów se nazbierom,cy jagode jakom-zawse!A taki solidniućki ten kostur mam zeby-jak bez plecy zdzielić-to zabolało jak się patsy,a i z garść zymbów naroz wybić.Bo to przeca na ceść i cnote Juhaski się niejeden łakomie zapatrywo i pod lasem to niewiadomo coby kcioł zrobić.To może jo by się razem s tem Nordyckiem Wikingiem tyz wybrała.Jeno zeby nie tak po próżnicy,a co by sie to syćka w gabinecie Miłościwe Nam Panującego zakońcyło,na ten psykład.I temi kijomi go bez plecy tak łobić jak sie łonymu nalezy!Bo maserowoć to jo lubie-nie powiem-ale casem to mus dupę własnom jakimś cyrwonym,publicnym jawtobusem psewieźć!A to bydle awtobusiarnie tak zmarnowało ze hej!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpiecznie w przedszkolach

Nowoczesne ogrzewanie

Inwestycje w oczyszczanie

Zaostrzają przepisy

Zaadoptuj Alfę