MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Jesienne Inspiracje z Mają Sablewską – Podsumowanie

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 23 września 2015, 14:44
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 września 2015, 14:47
Autor: opr.red.
Fot. Wytwórnia Inspiracji Rerum
20 września Galeria Victoria stała się miejscem pełnym wzruszeń i pozytywnej energii. Wszystko za sprawą jesiennych metamorfoz, które tego dnia odbyły się na scenie. Imprezę poprowadziła Dorota Wałęga.

Gościem specjalnym wydarzenia zorganizowanego przez Galerię Victoria i Wytwórnię Inspiracji Rerum, była Maja Sablewska. Przez cały dzień, 15 Pań wyłonionych spośród prawie 70 zgłoszeń, walczyło o nagrodę specjalną w postaci darmowych zakupów w towarzystwie gościa wydarzenia.

W programie były pokazy mody pod czujnym okiem Sylwii Sałamaj , prezentacje uczestniczek w kreacjach które same przygotowały, konkursy modowe dla publiczności oraz rozmowy i zdjęcia z Mają Sablewską. Zakupy w towarzystwie Mai zdobyły ostatecznie mama i córka - Alicja i Gabriela Krzanowskie, które nie kryły zaskoczenia. Były łzy szczęścia, głośny śmiech i okrzyki radości.

- Nie możemy uwierzyć w to co się stało. Nadal jesteśmy w szoku i brak nam słów, aby opisać to co w tej chwili czujemy - mówiły przejęte po ogłoszeniu wyników.

Uczestniczki Inspiracji kibicowały sobie nawzajem i pilnie słuchały uwag na temat swojego stylu.

– Trzymamy nawzajem za siebie kciuki. Bardzo sobie kibicujemy i nie ważne, która z nas wygra zakupy. My już wygrałyśmy! Wspaniałą przygodę i nowe sympatyczne znajome – mówiły z uśmiechem tuż przed wyjściem na scenę.

Maja, swoją otwartością, uśmiechem i dobrymi radami, skradła serca uczestniczek wydarzenia jak i pozostałych gości galerii.

- Maja jest taka, jak sobie wyobrażałam! To cudowna i ciepła kobieta, która dla każdej z nas miała dobre słowo i szczery uśmiech - powiedziała Pani Iwona, która przyjechała na event specjalnie spod Jeleniej Góry.

Gwoździem programu były 3 darmowe metamorfozy pod okiem stylistki Eweliny Małeckiej- Gad oraz Pań z salonu Strefa Urody. Metamorfozy zdobyła Dorota Lisowska, Jadwiga Łubkowska i Aleksandra Brzózka.

– Nie wiem co powiedzieć, bo nadal nie mogę uwierzyć w to co widzę. To nowa ja! – mówiła jedna z nich. Patrząc na nowe oblicze uczestniczek, można śmiało uznać metamorfozy za udane.

– Jesteśmy w szoku! Ilość zgłoszeń i liczba osób uczestniczących w evencie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów zarówno od Pań, które brały czynny udział w wydarzeniu jak i od osób, które obserwowały wszystko spod sceny. Wciąż dzwonią do nas Panie i pytają o kolejną edycję metamorfoz i następną wizytę Mai – powiedziała Magda Legierska z Wytwórni Inspiracji Rerum. – Jesteśmy dumni ze wszystkich Pań, które odważyły się z nami spotkać. Wiemy, jak ciężko było pokonać strach i kompleksy a potem wyjść na scenę, aby zaprezentować się przed obcymi ludźmi. – dodaje.

Organizatorzy składają ogromne podziękowania: salonom mody On i Ona, Leonardo i Pawo, sklepom Top Secret i C&A oraz wszystkim pracownikom Strefy Urody, który mieści się w Galerii Victoria.

Obszerna fotorelacja z imprezy : TUTAJ

Czytaj również

Petycja do prezydenta

Radny straci mandat?

Blisko oszustwa

Zmarł symbol Wałbrzycha

Wpadł tylko jeden

Przygotowują wystawę

Zmieniaj Wałbrzych

Wałbrzych spadł w rankingu