MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Jego łupem padał głównie sprzęt gospodarstwa domowego

Wiadomości: Wałbrzych/Jedlina-Zdrój
Sobota, 1 grudnia 2018, 6:32
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Zespołu Operacyjno–Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali złodzieja, który trzykrotnie w tym miesiącu dokonał kradzieży sklepowych. 19–letni mieszkaniec Jedliny–Zdroju wynosił z marketów Wałbrzycha podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego.

Funkcjonariusze drugiego komisariatu zatrzymali nastolatka w minioną środę po południu w miejscu zamieszkania w Jedlinie-Zdroju. Policjanci w toku wcześniej przeprowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że młody mężczyzna trzykrotnie w ciągu ostatniego miesiąca wychodził z marketów naszego miasta ze sprzętem AGD, nie płacąc za niego.

Podejrzany w trakcie popełniania przestępstw wyniósł ze sklepów między innymi lokówki, prostownice, suszarkę do włosów i żelazko, a także markowy alkohol. Straty przez właścicieli oszacowane zostały na łączną kwotę ponad 2,5 tysiąca złotych.

19-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Mieszkaniec Jedliny-Zdroju stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa może trafić za kraty więzienia nawet na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Namówił 11–latkę do przestępstwa

Przyjedzie Duda

Od książek po elektronikę

Upamiętnili rocznicę

Nowe eksponaty

Intensywnie koło Tesco

Jechali na zakazach

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA