Czytających: 4105

Czarny Bór: Jędruś Cup – III kolejka pełna emocji

Poniedziałek, 17 stycznia 2011, 18:36
Aktualizacja: 18:37
Wiele ciekawego działo się podczas meczów III kolejki Czarnoborskiej Ligi Halowej Jędruś Cup w piłce nożnej.

CK Husaria Grzędy – Jędruś Team 10-0

CK Husaria, mimo że grała tylko w 5-osobowym składzie, nie zlekceważyła dziewczęcej ekipy Jędruś Team i bardzo szybko zdobyło kilka goli. Później z minuty na minutę piłkarze CK Husarii powiększali przewag ę i ostatecznie pewnie wygrali. Formą strzelecką błysnął Kamil Bieniek, autor 4 goli.

Ale Jazz – Joker Jaczków 5-0

Pewna wygrana ekipy z Boguszowa-Gorc, która to drużyna urasta do miana faworyta rozgrywek. Ale Jazz gra mądrze i skutecznie w defensywie i spokojnie punktuje swoich kolejnych rywali. Kolejne dwa gole zdobył Dawid Gołek, który zamierza powalczyć o tytuł króla strzelców.

Lesk Czarny Bór – Iskra Witków 3-5

Był to najciekawszy mecz tej kolejki. Oba zespoły przystępowały do niego jako ekipy dotąd niepokonane. Iskra zagrała świetnie w pierwszej części i prowadziła 4-0. W drugiej połowie do gry wzięli się zawodnicy Lesku, a zwłaszcza Kacper Schabiński, który zdobył 3 gole. Ostatnie słowo należało jednak do Iskry.

Płomyk Borówno – Skalnik Czarny Bór 3-0

Największą sensację sprawili piłkarze Płomyka Borówno, którzy ograli jednego z faworytów, drużynę Skalnika Czarny Bór. Skalnik atakował, ale robił to bardzo chaotycznie, a do tego kapitalnie w bramce Płomyka spisywał się Piotr Skomorokiewicz. Płomyk atakował rzadko, ale bardzo skutecznie i sensacja stała się faktem.

Zielona Chata – Quin 1-11

Drużyna Quin wystąpiła wzmocniona, bowiem w jej barwach zobaczyliśmy ligowców – Zdzisława Pyrdoła i Krzysztofa Lepuckiego. To pozwoliło dość szybko uzyskać drużynie Quin przewagę, którą później zespół ten systematycznie powiększał. Skuteczny był Pyrdoł – 4 gole oraz Cimaszewski, autor 3 trafień.

Wyniki:

CK Husaria Grzędy – Jędruś Team 10-0 (Kamil Bieniek – 4, Arkadiusz Wodziak – 2, Paweł Bieniek – 2, Tomasz Chyliński – 2)

Ale Jazz – Joker Jaczków 5-0 (Dawid Gołek – 2, Daniel Mysiakowski, Rafał Lipiński, Rafał Pszczelarski)

Lesk Czarny Bór – Iskra Witków 3-5 (Kacper Schabiński – 3 – Adrian Mastej – 2, Bartosz Ogrodnik, Michał Kuźma, Krystian Ogrodnik)
Płomyk Borówno – Skalnik Czarny Bór 3-0 (Kamil Rudzki – 2, Tomasz Pieczka)

Zielona Chata – Quin 1-11 (Zbigniew Kożuch – Zdzisław Pyrdoł – 4, Piotr Cimaszewski – 3, Tomasz Jakubiak, Sławomir Schmidt, Daniel Kowzan, Krzysztof Lepucki)