MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Jechał na zakazie sądowym i z narkotykami

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Środa, 16 stycznia 2019, 6:40
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali w minioną sobotę w Czarnym Borze 35–letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna jechał samochodem osobowym pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania pojazdami. Dodatkowo w trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające w postaci marihuany.

Zainteresowanie boguszowskich funkcjonariuszy wzbudził jadący przed godziną 18:00 ul. Kolejową w Czarnym Borze kierujący samochodem osobowym marki Opel. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, iż mężczyzna może nie mieć uprawnień do kierowania pojazdami.

Podczas kontroli informacje te potwierdziły się. 35-latek kierował samochodem chociaż miał aktualny zakaz wydany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. W trakcie legitymowania mężczyźnie trzęsły się ręce, co utwierdziło policjantów w przekonaniu, iż to nie będzie koniec jego kłopotów. W bieliźnie ukrył on foliowy woreczek z zawartością suszu roślinnego, który po przeprowadzonych badaniach okazał się narkotykiem w postaci marihuany.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz za posiadanie narkotyków. 35-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Toyota zwiększy zatrudnienie

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Bogata kartoteka 16–latka

Pasażer został w aucie

Areszt za rozbój

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Odsiedzi zasądzone

Pasja nauczania