Czytających: 5110

Szczawno Zdrój: IV liga: MKS zwycięża 3:0

Sobota, 19 września 2009, 20:52
Aktualizacja: Środa, 23 września 2009, 12:49
MKS Szczawno Zdrój zwyciężył Prochowiczankę Prochowice 3:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Wojtarowicz, a jedno trafienie dorzucił Niemczyk.

To spotkanie było wyrównane do 21 minuty, kiedy to za zagranie futbolówki ręką tuż za polem karnym, golkiper gości ujrzał czerwony kartonik. Na gola dla gospodarzy kibice zgromadzeni na kameralnym stadionie przy ul. Topolowej musieli poczekać dokładnie kwadrans. W 36 minucie do siatki gości w końcu trafił Niemczyk.

Po zmianie stron ataki gospodarzy były coraz groźniejsze. 5 minut po przerwie silnym uderzeniem piłki zza pola karnego bramkę zdobył Marcin Wojtarowicz. Kilkanaście minut później ten sam zawodnik strzelił gola na 3:0.

MKS mógł wygrać jeszcze wyżej, ale sędzia główny spotkania dopatrzył się dwóch spalonych u Łukasza Bębeńca. Piłkarz ten trafiał do siatki gości w 66 oraz 81 minucie.

MKS Szczawno Zdrój - Prochowiczanka Prochowice 3:0 (1:0)
MKS: Michno - Wojciechowski (46 Antas), Smoczyk, Żydek, Truszczyński (65 Kubowicz), Niemczyk (84 Borek), Traczykowski, Horyk (77 Kiczuła), Wojtarowicz, Bębeniec.
Prochowiczanka: Sinanis - Kanas, Antosiewicz, Gajewski, M. Wojciechowski, Nowak (17 Azikiewicz), Nowakowski (70 Celny), K. Kaśczyszyn, W. Kaśczyszyn (70 K. Wojciechowski), Kaczmarek, Niewdana.