Czytających: 5178

REGION, Szczawno-Zdrój: IV liga: MKS wrócił z Bolesławca bez punktów

Poniedziałek, 15 listopada 2010, 20:46
Aktualizacja: 20:47
Kolejny wyjazd i kolejna porażka. MKS, mimo niezłej postawy, uległ w Bolesławcu BKS–owi 1–2.

Nasi jechali do Bolesławca z wiarą przywiezienia korzystnego rezultatu. Każdy punkt w sytuacji, w jakiej znajdują się zawodnicy MKS-u, jest dla nich bardzo ważny.

Mecz zaczął się niekorzystnie dla zespołu z uzdrowiska. BKS od początku mocno zaatakował i już w 4. minucie miejscowi wyszli na prowadzenie po golu Serkiesa. Stracony gol podziałał na MKS jak płachta na byka. MKS ruszył z impetem, ale zabrakło skuteczności Wojtarowiczowi.

Po przerwie MKS nadal był stroną przeważającą i dość szybko, bo w 49. minucie za sprawą celnego trafienia Drąga udało się MKS-owi doprowadzić do wyrównania. Szczawno uwierzyło, że z Bolesławca można wywieźć komplet punktów. Wydawało się, że gol dla MKS-u to tylko kwestia czasu. Wtedy jednak dość niespodziewanie do siatki Michny trafił Mielnik i BKS dowiózł szczęśliwe zwycięstwo do końcowego gwizdka.

BKS Bolesławiec - MKS Szczawno-Zdrój 2-1 (1-0)

MKS: Michno - Smoczyk, Pyda, Niemczyk, Kula - Kiczuła, Stanuszek, Starczukowski, Słapek - Drąg, Wojtarowicz (77’ Korulczyk)