MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 29 maja
im. Magdaleny, Urszuli

Inwestycje w czasie pandemii

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 9 kwietnia 2020, 9:36
Aktualizacja: Piątek, 10 kwietnia 2020, 7:57
Autor: red
Fot. red
– Dobra informacja jest taka, że nie mamy żadnych nowych zakażeń. Pogoda za oknem typowo wiosenna, ale my nadal zostajemy w domu – apeluje prezydent Roman Szełemej.

- Szykujemy kilka osób do dalszej opieki po wyzdrowieniu. Ważna informacja co robić z maseczkami, chusteczkami czy rękawiczkami. Stanowią one element odpadów zmieszanych. Składamy je więc do pojemników na odpady zmieszane. Zachęcam do noszenia maseczek wielorazowych. Docierają do mnie informacje, że pozytywnie oceniają mieszkańcy plan działań po pandemii. Nie przestajemy działać, ogłaszamy kolejne przetargi, wspieramy życie lokalne. Trwają prace w ZS nr 4 czy w PSP nr 37, trwa budowa mieszkań na Staszica, inwestycje drogowe przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wkrótce rozpoczną się kolejne inwestycje. Remont ulicy Garbarskiej też dobiega końca. Nie zwalniamy tempa. Życie w trakcie pandemii i po niej będzie toczyć się dalej. Monitorujemy program "Wałbrzych pomaga przedsiębiorcom". Taka pomoc jest przygotowana i oczekujemy na zgłoszenia. Każdy wniosek zostanie rozpatrzony z wielką troską, bo chodzi nam o utrzymanie miejsc pracy. Zachęcam do zamawiania żywności od wałbrzyskich lokali gastronomicznych i pozostania w domach w okresie świąt.

Twoja reakcja na artykuł?

9
69%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
23%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Jedlina dla przedsiębiorców

Nie będzie cięć w sporcie

Co słychać w Wałbrzychu?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Plastikowy Romek 9-04-2020 13:59
Już panika zmalała to promocja Szelemeja zmieniła proporcje.Najpierw chwalimy Pana, potem wtrącenie o maseczkach.
~orwell 9-04-2020 21:16
do: ~Plastikowy Romek (13:59)
masz obsesję. Jakby nie informował mieszkańców o tym, co robią władze samorządowe to ględził byś, że się nic nie robi i nie informuje. Jak często informuje, to ględzisz się autopromocja. Nie zawracaj d.py czytelnikom forum.
~Psycholog 10-04-2020 0:16
do: ~orwell (21:16)
On ma taką prace, zawsze będzie trollował... Podobnie jak inne osobniki z premedytacją plują na ludzi... Cóż, walka o stołek trwa i trwa ! Problem narasta, jak nie mogą Szełemejowi dowalić ! Wtedy jeszcze bardziej wariują i więcej piszą i ktoś im za to płaci ! Za pisanie 24 h na forum przez 7 dni w tyg.
~Antek 10-04-2020 17:40
do: ~Plastikowy Romek (13:59)
Już czas najwyższy pogodzić się ze sromotną porażką. Daj se spokój.Do następnych wyborów samorządowych masz sporo czasu.Będzie lepiej jak zaczniesz oceniać swoich idoli. A jest nad czym się zastanowić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Raport prezydenta

Praktyki zmodyfikowane

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Zrób sobie test

Dźwiękowy przewodnik