MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Innowacje dla Ośrodki Szkolenia Kierowców w regionie

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 26 listopada 2015, 6:45
Aktualizacja: 7:11
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Wielu przyszłych kierowców oblewa w ciągu roku egzamin na prawo jazdy. Jedną z przyczyn jest stres. Ograniczając jego działanie można dać sobie większe szanse na sukces.

Od 1 grudnia br. Ośrodki Szkolenia Kierowców będą mogły nabyć innowacyjny dla kursantów produkt mający na celu mentalne wsparcie przed egzaminem przy radzeniu sobie ze stresem. To konkretne narzędzie w formie nagrania wizualizacyjnego stworzone zostało przez świdnicką markę AudioMorpheo.

Zastosowane w nim techniki relaksacyjne: przejście w stan odprężenia, relaks ciała i umysłu, wyobrażenie celu jaki chcemy osiągnąć - wspierają w podnoszeniu świadomości o posiadanych umiejętnościach, wiary we własne możliwości i uzyskiwaniu większego dostępu do własnych zasobów.

Używanie nagrania audio w formie CD jest bardzo proste, by skorzystać z jego dobroczynnych właściwości wystarczy dać sobie 10 minut, nałożyć słuchawki na uszy i włączyć plik.

Poprzez pozytywną energię i mobilizację można:

• wyeliminować lub znacznie ograniczyć wpływ stresu podczas jazdy,
• ze spokojem skupić się na jeździe i pokazać swoje możliwości.

Ta innowacja mająca na celu osiągnięcie stanu wyciszenia, redukcję stresu i napięcia oraz zwiększenie pewności siebie w wykonywanych czynnościach, może zostać zaadaptowana do OSK, jako część oferty i zawartość pakietu startowego.

Ośrodki Szkolenia Kierowców zainteresowane wprowadzeniem do swojej oferty CD „Przed egzaminem na prawo jazdy” szersze informacje mogą uzyskać pod adresem kontakt@audiomorpheo.pl

Czytaj również

Wizyta wojskowych

Jednoznaczne stanowisko

Wspominają Herlinga–Grudzińskiego

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~44 26-11-2015 13:52
Powinno być wliczone w cene egzaminu.
adam123135 26-11-2015 15:13
Ile to kosztuje ? Naiwnych głupoli nie brakuje.Oni /głupole/ to podchwycą i będą kupować.Oto chodzi tym, co zarobić chcą. Gdy przyjdą na targ głupcy,cieszą się wtedy kupcy.
~Gienka 27-11-2015 0:41
Zdecydowanie lepiej niż wczoraj ale to jest takie proste. Również z tego powodu nie będzie mnie dzisiaj w domu. Tylko do końca roku szkolnego i nie wiem czy to tylko dlatego. Wreszcie się chyba nie spodziewałam takich rzeczy. Jeszcze raz i drugi dzień. Czuję się jakbym występowała na nowo powstałej operacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tuż za rogiem...

Zasadzą drzewka

Pola Nadziei

Aktywni złodzieje

Nobel dla Tokarczuk!