MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Zimna Wojna; Not For You

Sobota, 3 października 2020
godz. 20:00
Papug Pub
Wałbrzych
ul. Forteczna 35e
20

03.10.2020
Start: 20:00
Wstęp: 20zł - przedsprzedaż; 30zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w klubie

ZIMNA WOJNA (punk, Wrocław)

Zespół założony we Wrocławiu w 2016 roku przez nieślubne dzieci Czterech Jeźdźców Apokalipsy i Myszki Miki. Muzyczne połączenie kakofonii i absurdu, podlane dużą dawką rockandrollowej energii. Filozofia zespołu Zimna Wojna sprowadza się do jednego zdania: „Gramy nieczysto, ale za to nierówno!”. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów w towarzystwie takich zespołów jak Chelsea, Sham 69, Booze & Glory, The Analogs, Defekt Muzgó, GAGA Zielone Żabki, Prawda czy Sedes, zagranych w różnych częściach Polski, jak również występ na Słowacji na Koterec fest. W 2019 roku Zimna Wojna wystąpiła na scenie Viva Kultura na Pol'and'Rock Festiwal, gdzie została energicznie przyjęta przez tamtejszą publiczność.
W 2019 roku ukazał się debiutancki krążek zespołu - „Nienawidzę”. Na płycie znalazło się 12 skandalicznych tworów dziwnej treści, które można pokochać lub znienawidzić. Odrobinę prymitywny sznyt warstwy muzycznej podrasowany został zawodową produkcją i masteringiem. Szorstkie brzmienie kawałków na krążku nie jest na pewno przeznaczone dla fanów wyrafinowanych i wygładzonych produkcji!Teksty silnie oddziałujące na przysadkę mózgową w połączeniu z rytmicznie pląsającą sekcją, sprawią, że po odsłuchaniu poczujesz się jak pies Pawłowa! każdy fan punkrockowego grania w starym stylu będzie zadowolony z tego wydawnictwa. Hardo, skocznie i z przytupem!
Pozycja obowiązkowa dla starych zgredów i młodych szczonów!

NOT FOR YOU (punk, Śląsk)

Śląski punk rock zakorzeniony w klasyce. Zespół powstał z inicjatywy Krzyśka, po rozpadzie grupy Super Sars. Po kilku latach udało się ustabilizować skład. Oprócz Krzyśka skład dopełnia Bitels (ex. Perła 77) oraz sekcja rytmiczna: Grabar i Lepiar (ex. roibeer i degeneracja). Inspiracje i wieloletnie doświadczenie każdego z osobna, pozwoliły na stworzenie wybuchowej mieszanki klasycznego Oi!/77 pełnego punk rock n rollowych numerów o życiu... po prostu i po ludzku