MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Stand- up: Damian Skóra i Jakub Poczęty

Piątek, 24 stycznia 2020
godz. 18:00
Wałbrzyski Ośrodek Kultury
Wałbrzych
ul. Wysockiego 29
25

Siemanko Wałbrzych !!! Nowy roku i nowi komicy! Już 24. 01 na naszej scenie wystąpią Damian Skóra oraz Jakub Poczęty ze swoimi solowymi programami.

Damian Skóra- Miał przyjemność gościć w Wałbrzychu z programem "Co?" który można zobaczyć na YT. Występował na niezliczonych polskich scenach, w Comedy Clubie, Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim.
Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m. in. lider zespołu The Magic Juice).
Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki".

Jakub Poczęty:
Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Na prowadzeniu nasz gospodarz Ryszard Mazur

Bilety w cenie 25 zł w grudniu
30 zł w styczniu
40 zł w dniu imprezy

*Bilety tylko online
**Wstęp na wydarzenie dla osób pełnoletnich
***Zakaz nagrywania i rejestrowania występu w żadnej formie
****OSOBY PRZESZKADZAJĄCE KOMIKOM W WYSTĘPIE BĘDĄ WYPROSZONE BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETU !!!