MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Slaughter House: Double Tap/ Warhlack/ TSG/ The End

Sobota, 10 października 2020
godz. 19:00
Klub Kulturalny
Jelenia Góra
ul. Sobieskiego 20a
30

Same Soul Booking Agent PREZENTUJE:
Slaughter House!
4 KAPELE KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE ŻYCIE!
Spodziewajcie się mocnych wrażeń!

DATA 10. 10. 2020
START 19:00
Bilety w przedsprzedaży w Klubie Kulturalnym 30 zł
(Można zrobić rezerwację internetową po 30 zł na stronie eventu na FB)
Bilety w dniu koncertu 35 zł

ZAGRAJĄ:

DOUBLE TAP | rapcore (Gdańsk)

Powstał w 2012 roku w Gdańsku.
Styl gry zespołu to wypadkowa zainteresowań i inspiracji każdego z członków - od klimatów hiphopowych przez hardcore, po ekstremalne odmiany metalu. Sami nie staramy się go definiować, nie pozwalając zamknąć się w żadne stylistyczne ramy, mając równocześnie na uwadze, aby w rezultacie całość była spójna muzycznie i emanowała czystą energii.

WARHLACK | Nu metal (Katowice)

Powstał w 2009 roku w Katowicach. Jego twórczość skupia się wokół NU METALU. Teksty utworów kołują wokół gry słów, bądź też wprost opisują problemy związane z udręką życia codziennego. Zespół głównie wyznaje zasadę: ma być prosto i ciężko. Warhlack wydał własnym nakładem debiutancką Epkę, na której znalazło się 6 utworów.

TSG | Rapcore / Nu metal (Zielona Góra)

Zespół powstał w 2017 roku. Poruszamy się w konwencji Rap Core, Nu Metal. Rok 2019 spędziliśmy w większości na pracy w studio, mimo to daliśmy parę koncertów. W 2020 roku mamy szerokie plany koncertowe jak również zamierzamy wydać nasz pierwszy krążek nad którym obecnie pracujemy.

The End | Rock n roll (Poznań)

Poznański zespół rockandrollowy, który wydał swój debiutancki album „Seasons Out of Time”. Płyta została nagrana w Studio S2 Polskiego Radia w Warszawie przez Agatę Dankowską (realizatorkę Hani Rani) i została zauważona przez Brada Dunna, bratanka legendarnego Donalda „Ducka” Dunna (Booker T. and the M. G. ’s, Albert King, Eric Clapton), który postanowił objąć ją patronatem producenckim. Za miks i mastering albumu odpowiadało American Recording Studio z siedzibą w Memphis.