MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Poranki Rodzinne z Koziołkiem Matołkiem 2019/2020

29.09.2019-24.06.2020 (270 dni)
godz. 12:00
MDK Muflon
Jelenia Góra
ul. Cieplicka 172
20

Po wakacyjnej przerwie Poranki Rodzinne ruszają z przygodami Koziołka Matołka, nową porcją rodzinnych, kreatywnych warsztatów artystycznych i bajkowymi konkursami. Na uczestników Poranka czeka rok pełen niezwykłych podróży – razem z Koziołkiem Matołkiem wybierzemy się do Ameryki, Chin, Afryki, Afganistanu, a nawet na Księżyc! Czym będziemy podróżować? Kometą, tęczą, na skrzydłach ptaka, w rybackiej sieci, na grzbiecie wieloryba i w naszej wyobraźni!

Zapraszamy już 29 września 2019 (niedziela) o godz. 12. 00 na pierwszą jesienną odsłonę poranka rodzinnego pt. „Gwiazdor filmowy” z nowym bohaterem sezonu. Koziołek Matołek! Kochamy go wszyscy!

A ponadto mamy dla Was w zanadrzu niezwykłe przygody w klimatach rodem z Dzikiego Zachodu!
Na warsztatach artystycznych będziemy malować drewniane koniki – farbami plakatowymi w dowolnych kolorach, ale z westernowymi wzorami!
Na tatusiów zaś czeka nagroda w konkursie strzelniczym „O Kapelusz Króla Kowbojów”!
Gorąco też namawiamy dzieci, aby pojawiły się na poranku w strojach kowbojek i kowbojów.
To będzie zabawa, co się zowie.

Poranki prowadzą Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej.

Uprzejmie informujemy, że w sezonie porankowym 2019/2020 cena biletu dla dziecka wynosi 20 zł. Dorośli wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK Muflon lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow. pl, tel. 75 755 37 70.

Patronat medialny sprawują: Strimeo. TV oraz Jelonka. com.
Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, Restauracja Casa Blanca, Mattel Poland
Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.