MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Nocne zwiedzanie - w zamku doktora Frankensteina

Sobota, 11 lipca 2020
godz. 22:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
59

Po raz pierwszy po tak długim czasie wejdziemy po zmroku do zapomnianego Książa, który stał się prawdziwym zamkiem doktora Frankensteina. Co działo się tutaj podczas ostatnich burz, jakie tajne eksperymenty przeprowadzano i jak zachowają się duchy tego miejsca zobaczycie już w weekend 12 i 13 czerwca! Uzbrojeni jedynie w światło lamp i maseczki wyruszcie ciemną nocą w szaloną podróż po mrocznych zamkowych korytarzach, skrywanych pietrach i opuszczonych piwnicach i na własne oczy zobaczcie co (lub kogo) skrywają. Bądźcie przygotowani na wszystko i trzymajcie się blisko światła. Gwarantujemy Wam szokujące przeżycia i życzymy... przeżycia, oczywiście tego wydarzenia!

Zapraszamy Was was na prawdziwą emocjonującą przygodę!

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie- W zamku dr Frankensteina) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 59 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 65 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

WAŻNE INFORMACJE!
- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet. Maseczki można zakupić w Hotelu Książ w cenie 5 zł.
- każdy uczestnik będzie miał mierzoną temperaturę przy wejściu. Przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną