MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Michał Zieleń - koncert

Niedziela, 11 października 2020
godz. 18:00
"Pod ptetekstem" art cafe
Wałbrzych
ul. Rycerska 1
15

To będzie magiczny wieczór!

Wałbrzyszanin Michał Zieleń wraca do miasta, w którym wszystko się zaczęło! Twórca muzyki i tekstów z pogranicza piosenki autorskiej, poezji śpiewanej oraz pieśni żeglarskich. Inspiracji poszukuje w historiach wszelakich, napotkanych ludziach i odwiedzonych miejscach, a emocje wyraża poprzez śpiew i grę na gitarze.
Sukcesywnie tworzy kanał na YouTube, gdzie wszystkie nagrania odsłuchano już ponad 5 milionów razy. (https://www.youtube.com/c/michalzielen )!

Michał od kilku lat koncertuje w Polsce i za granicą. Grał między innymi dla Polonii w Edynburgu w ramach projektu "Pod biało-czerwoną banderą", w zaprzyjaźnionym Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i okolicach. Coraz częściej pojawia się na festiwalach tematycznych takich jak: Danielka, Morze o Górach czy YAPA. Przyszedł czas na "Pod pretekstem"!

Wieczór będzie przepełniony liryczną mieszanką piosenek autorskich oraz interpretacji utworów, od których to zaczynał swoją działalność sceniczną. Przygotujcie się muzyczną podróż w świecie abstrakcji przy akompaniamencie gitary 12-strunowej i przybywajcie do nas tłumnie ( chociaż liczba miejsc jest ograniczona...;))

Koncert rozpoczyna się o 18:00 w niedzielę 11.10.2020.
Wstęp15zł