MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Kawa z Mlekiem - koncert

Piątek, 19 lipca 2019
godz. 20:00
"Pod pretekstem" art cafe
Wałbrzych
ul. Rycerska 1
20

Bilety w przedsprzedaży dostępne w lokalu od 17. 06 w cenie 15 zł. W dniu koncertu w cenie 20 zł.

Nasz zespół powstał w październiku 2017 r. Choć nasza znajomość trwa nieco dłużej, inicjatywa “połączenia sił” wyszła dopiero wtedy. Nasza współpraca jest oparta na kompletnych przeciwieństwach, dzięki czemu stanowimy “doskonałą całość”. Muzyka, jaką tworzymy jest barwną hybrydą tego, co chcielibyśmy przekazać światu. Nasza twórczość opiera się na ciekawych melodiach (czasem prostych, czasem bardziej skomplikowanych). Piszemy teksty o rzeczach codziennych, które odnajdują odzwierciedlenie w każdym człowieku. Są to komedie
i tragedie - jak to w życiu. Całości dopełnia dystans do siebie i do reszty świata, kreatywność i klimat. To wszystko zlane do jednej, małej filiżaneczki, daje nam Kawę z Mlekiem.
Aktualnie jesteśmy w trakcie nagrywania płyty, mamy na koncie również teledysk i ambitne plany koncertowe na najbliższy rok.
Od początku istnienia zespołu zastanawiałyśmy się, jaka muzyka nas inspiruje i co chcemy tworzyć. W grę wchodziła bliska naszemu sercu piosenka aktorska, standardy jazzowe, bluesowe, a jednocześnie pociągała nas nutka modernizmu w formie muzyki elektronicznej. Nie wiedziałyśmy, czy śpiewać po polsku, czy po angielsku. Postanowiłyśmy więc podjąć szalony krok i to wszystko połączyć w jedną spójną całość. Tworzyć własną, dziwną muzykę, opartą na pozornych przeciwieństwach. Elektronicznie wspiera nas na każdym koncercie Mateusz Kluba.