MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Głuszyca Biegnie Tropem Wilczym

Niedziela, 1 marca 2020
godz. 12:00
plac przy Kaplicy św. Józefa
Głuszyca
22

W niedzielę 1 marca 2020 r. zapraszamy miłośników aktywnego wypoczynku, młodzież i dzieci z rodzicami do udziału w głuszyckiej edycji ogólnopolskiego wydarzenia pn. Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tym razem zapraszamy do wspólnego pokonania dystansu o długości 5, 5 km ze startem o godz. 12:00 spod kaplicy św. Józefa w Głuszycy. Metę zaplanowano przy Agroturystyce „Gościniec” w Łomnicy, gdzie na każdego będą czekać medale i ciepły posiłek.
Zapisy przyjmujemy w pokoju instruktorów w Centrum Kultury-MBP w Głuszycy osobiście do 7 lutego lub pod nr tel. 503 102 817. Opłata startowa wynosi 22 zł od uczestnika biegu i obejmuje pakiet startowy z koszulką i pamiątkowym medalem, ubezpieczenie OC, posiłek regeneracyjny . Ilość pakietów startowych ograniczona. Załączamy regulamin, który jest na stronie www. ckmbp. gluszyca. pl wraz mapką trasy.
Przypominamy, że projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” planowany na 1 marca 2020 r. stanowi VIII edycję ogólnopolskiego biegu organizowanego z inicjatywy Fundacji Wolność i Demokracja. Przedsięwzięcie ma na celu nie tylko propagowanie sportu i zdrowego trybu życia, ale przede wszystkim upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych i ich roli, jaką odegrali w historii Polski.
Serdecznie zapraszamy!