MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Bal Starosty

Sobota, 1 lutego 2020
godz. 19:00
Sala Splendor
Bielawa

Zapraszamy do udziału w Balu Starosty 2020 - jedynym tego rodzaju wydarzeniu w Powiecie Dzierżoniowskim. Odbędzie się on 1 lutego 2020 roku w Sali Splendor w Bielawie.

Rok 2020 będzie w powiecie dzierżoniowskim rokiem zwierząt bezdomnych. Przez dwanaście miesięcy będziemy zajmować się tą ważną społecznie kwestią. W tym czasie odbędzie się wiele inicjatyw poświęconych temu tematowi. Będziemy również informować i edukować, w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do polepszenia losu zwierząt, które nie mają własnego domu.

Pierwszym wydarzeniem będzie organizowany po raz pierwszy w naszym powiecie Bal Starosty, którego tematem przewodnim będzie właśnie pomoc bezdomnym zwierzętom. Podczas tego wydarzenia, które zostało zaplanowane na 1 lutego 2020 roku, nastąpi inauguracja wszystkich zaplanowanych działań społecznych i edukacyjnych.

Bal Starosty będzie okazją do świetnej zabawy, nawiązania nowych znajomości oraz do włączenia się w pomoc stowarzyszeniom z naszego powiatu, które na co dzień zajmują się opuszczonymi zwierzętami.

W ramach balu zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek, które zdradzimy nieco później. Jedną z nich będzie wręczenie tytułu Ambasadora Powiatu Dzierżoniowskiego.

Organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, w kwestii szczegółów można kontaktować się z Anną Ogrodowicz, kierownikiem tego biura, pod numerem telefonu tel. 74 831 66 01 (wew. 108) e-mail: ogrodowicza@pow. dzierzoniow. pl lub promocja@pow. dzierzoniow. pl