MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Imperium Mocy w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 26 listopada 2015, 10:31
Aktualizacja: Piątek, 27 listopada 2015, 7:18
Autor: organizatorzy
Fot. organizatorzy
Galeria Victoria w Wałbrzychu przygotowała wyjątkowe atrakcje dla wszystkich wielbicieli Gwiezdnych wojen.

W weekend 28-29 listopada 2015 r. w godzinach 13.00-19.00 centrum handlowe zamieni się w odległą galaktykę ze słynnej sagi George’a Lucasa. Program imprezy będzie obfitował w wyjątkowe atrakcje, zabawy, konkursy i wystawy, które z pewnością przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym fanom sagi.

- Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli Gwiezdnych Wojen do Galerii Victoria na niezwykły weekend, podczas którego będzie można przenieść się na chwilę do odległej galaktyki i na własne oczy zobaczyć ulubione postacie i pojazdy z kultowej sagi, a także wygrać atrakcyjne nagrody. Jestem przekonany, że dzieci będą się doskonale bawić, jako mali rycerze Jedi, a zdjęcia z ich ulubionymi bohaterami z filmu będą doskonałą pamiątką z weekendu – mówi Marcin Chwiałkowski, menadżer ds. marketingu.

Podczas imprezy w Galerii Victoria będzie można spotkać kultowe postaci z Gwiezdnych wojen. Zdjęcie z mrocznym lordem Darth Vaderem czy rycerzami Jedi będzie na pewno nie lada pamiątką dla każdego miłośnika sagi. Ponadto dzieci będą mogły przywdziać tunikę Jedi i nauczyć się posługiwania mieczem świetlnym pod okiem mistrzów Jedi. Pojedynki na miecze świetlne będą także prezentować doświadczeni rycerze. Będzie też okazja do pochwalenia się swoją wiedzą na temat Gwiezdnych wojen i wzięcia udziału w quizach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak gry „Star Wars” na komputer i konsole, a także puzzle, filmy i inne gadżety związane z sagą.

Dodatkową atrakcją będzie wystawa największych w Polsce modeli okrętów z Gwiezdnych wojen autorstwa braci Adama i Marka Kuleszów oraz Katarzyny Anuszewicz-Kulesza. Mierzący 1,5 metra Sokół Millennium, wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły czy 4,5-metrowa replika fregaty medycznej z filmu Imperium kontraatakuje zrobią wrażenie na niejednym miłośniku sagi. Będzie można również obejrzeć figurę mistrza Yody w skali 1:1 oraz bogatą wystawę modeli myśliwców, w tym kultowego X-winga.

Czytaj również

Koalicja zmobilizowana

Wałbrzych z Kurdami

Zrezygnujcie z plastiku!

Niepewny los basenu

Czyste miasto

Dary dla bibliotek

Prezydent podsumował

Nobel dla Tokarczuk!