MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Immatrykulacja studentów I roku PWSZ

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 29 września 2015, 9:00
Aktualizacja: 16:36
Autor: Katarzyna Szwarc
Fot. Katarzyna Szwarc
W ubiegły poniedziałek w Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odbyła się immatrykulacja studentów I roku.

Podczas uroczystości, przed świeżo upieczonymi studentami swoje przemówienia wygłosili m.in. prof. dr hab. Elżbieta Lonc – rektor uczelni, doc. dr Małgorzata Babińska – prorektor ds. dydaktycznych i studenckich, mgr Jan Zwierko – kanclerz oraz doc. dr Żanetta Kaczmarek, która wygłosiła wykład pt. „Kultura w procesie kształcenia szkoły wyższej. Determinanty i dobre praktyki”.

W czasie immatrykulacji wszyscy nowi studenci złożyli uroczystą przysięgę przed władzami Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu oraz odebrali symboliczne kalendarzyki akademickie z rąk rektora, zamiast tradycyjnych papierowych indeksów – od kilku lat PWSZ wykorzystuje już tylko indeksy elektroniczne.

Czytaj również

Intensywnie koło Tesco

Egzamin ósmoklasisty w PSP nr 15

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 29-09-2015 9:49
Szkoda tylko że nikt tym nowym studentom nie wytłumaczył że na takie wydarzenie nie przychodzi się w trampkach z białymi sznurówkami i spodniach w kolorze obstrukcji. Spod tych tóg wyłaziła dziwna garderoba, jak na piknik do gimnazjum!
~student 29-09-2015 11:58
" od kilku lat PWSZ wykorzystuje już tylko indeksy elektroniczne." to się studenciaki zdziwią jak przy sesji dostaną karteczki i informację : mają być wszystkie wpisy z ocenami od wykładowców :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Zdolni nagrodzeni

Bezpieczeństwo w wakacje

Nowe eksponaty

Pożegnanie "Jarzębinek"