Wałbrzych: III liga koszykówki: Pewna wygrana Górników

Niedziela, 26 stycznia 2014, 9:51
Aktualizacja: 10:55
Koszykarze wałbrzyskiego Górnika, zgodnie z przewidywaniami, nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem KKS Siechnice.

Pierwsza kwarta ustawiła dalszy przebieg meczu. Górnik zagrał agresywnie w defensywie i z taką obroną zespół z Siechnic nie potrafił sobie kompletnie poradzić. Po 10 minutach nasi prowadzili 16-6. W drugiej kwarcie przewaga Górnika nie rosła już tak szybko, ale wałbrzyszanie cały czas mieli wszystko pod kontrolą i do przerwy prowadzili 36-22.

Trzecia kwarta miała bardzo podobny przebieg do dwóch wcześniejszych. Wciąż przewaga Górnika rosła, choć gości trzeba pochwalić za ambitną postawę w tym meczu. W ostatnich 10 minutach wałbrzyszanie jeszcze przyspieszyli grę i ostatecznie zanotowali 30-punktową wygraną.

Górnik Wałbrzych – KKS Siechnice 83-53 (16-6, 20-16, 21-16, 26-15)