MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

II Targi Ślubne w Galerii Victoria za nami

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 4 lutego 2013, 7:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 8:13
Autor: Michalina
Fot. Robert Bajek
Organizacja ślubu oraz wesela nie jest prostym zadaniem, każdy chce by była to impreza wyjątkowa, widowiskowa i zapadająca w pamięć tylko w pozytywny sposób. Galeria Victoria zorganizowała, już po raz drugi, Targi Ślubne. Z porad w zakresie organizacji ślubów można było skorzystać przez cały weekend 2 i 3 lutego na obu piętrach Galerii Victoria.

Przestrzeń galerii wypełniły stoiska różnych wystawców, którzy służyli pomocą osobom zainteresowanym urządzaniem ślubu. Salony mody ślubnej proponowały kreację na ten niepowtarzalny dzień. Restauracje i hotele zapraszały do zapoznania się z ich ofertą w związku z organizacją wesela. Przedstawiciele wypożyczalni samochodów ślubnych prezentowali, niejednokrotnie bardzo luksusowe, auta wiozące to ołtarza. Osoby chętne, by ich ślub został uwieczniony, mogły porozmawiać z reprezentantami firm fotograficznych.

Poza stoiskami ślubnymi, odbywały się także pokazy mody ślubnej- zarówno tej damskiej, jak i męskiej. Ponadto można było uczestniczyć w różnego rodzaju pokazach i koncertach.

Targi Ślubne to wydarzenie, które ma na celu ułatwienie parom organizacji ślubu, która bywa bardzo skomplikowana. Jest to przy tym pokaz bardzo atrakcyjny pod względem wrażeń estetycznych związanych z modą ślubną.

Fotorelacja z pierwszego dnia Targów Ślubnych:
http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,18275

Ogłoszenia

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Duda w Wałbrzychu

Kierownik wciąż poszukiwany

Szczawno wyróżnione

Obwodnica – nowe informacje

Miasto broni strażników

Przyjedzie Duda

Wypadek na skrzyżowaniu