SPORT

II miejsce wałbrzyskich policjantów

Wiadomości: Wałbrzych/Kraj
Wtorek, 28 maja 2019, 13:41
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali się w miniony piątek we Wrocławiu w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej im. Mariusza Koziarskiego. Wałbrzyscy funkcjonariusze dotarli do finału, w którym to przegrali 0:1 z zespołem Komendy Głównej Policji.

Udział w zawodach wzięło kilkanaście drużyn policyjnych z całej Polski. Wałbrzyscy funkcjonariusze w grupie trafili na zespoły z Opola, Rawicza, Krakowa, Wrocławia, Jawora oraz Katowic. 5 wygranych i 2 remisy pozwoliły naszym zawodnikom przejść do następnej fazy rozgrywek.

SPKP Katowice - 0:0

W ¼ finału wałbrzyszanie w łatwy sposób wygrali z SPKP Poznań 3:0, a w półfinale pokonali KWP Bydgoszcz 2:0. W finale niestety drużyna Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu uległa Komendzie Głównej Policji 0:1 i ostatecznie stanęła na drugim stopniu podium. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został wałbrzyski policjant – Jarosław Pryk.