Rząśnia: II liga siatkówki: Victoria na fali

Niedziela, 9 grudnia 2012, 14:04
Aktualizacja: 14:05
W ostatnich tygodniach świetnie spisują się siatkarze Victorii Wałbrzych. Tym razem bez problemu ograli na wyjeździe Czarnych Rząśnia.

Dotychczas zespół Czarnych Rząśnia naszym zawodnikom nie leżał. Teraz siatkarze Victorii zrobili wszystko, by poprawić statystykę meczów z Czarnymi.

Pierwszy set był początkowo dość wyrównany, ale kiedy Victoria przyspieszyła grę, na efekty nie trzeba było długo czekać i nasi zbudowali kilkupunktową przewagę, a seta wygrali do 17. Drugi set to prawdziwy pogrom. Wałbrzyszanie prowadzili 10-1, a w całej partii stracili zaledwie 12 punktów. Trzeci set też od początku przebiegał pod dyktando podopiecznych Marka Olczyka. Wprawdzie miejscowi starali się stawić opór siatkarzom z Wałbrzycha, ale kiedy Victoria odskoczyła na 6 punktów stało się jasne, że ten mecz wygrają wałbrzyszanie.

Czarni Rząśnia - Victoria Wałbrzych 0:3 (17:25, 12:25, 17:25)